Zbiórka W worku... w rzece... - zdjęcie główne

W worku... w rzece...

1 531 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wyrzucony w worku... do rzeki...


Aż trudno coś więcej napisać, bo same niecenzuralne słowa przychodzą na myśl.


Kotek jest cudny, ufnymi oczkami patrzący na człowieka i chyba kompletnie nieświadomy, że cudem uniknął śmierci w męczarniach... a to właśnie "człowiek" zgotował mu taki los.
Był zziębniety ale szczęście w nieszczęściu ma "tylko" zapalenie pęcherza.
Zbieramy na leczenie, utrzymanie i pożywną karmę... niech już tylko dobre rzeczy go spotkają z ręki człowieka. Pomożesz?

Koniec roku jest dla nas bardzo trudny, środki finansowe dawno się skończyły i rozum nakazuje, żeby nie przyjmować kolejnych zwierząt pod opiekę... ale serce nie pozwala odmówić pomocy tak skrzywdzonemu stworzeniu.

Każda złotówka jest dla nas na wagę złota.
Jeżeli nie możesz wspomóc nas finansowo - udostępnij.

Komentarze


 • Joanna Kaplon - awatar

  Joanna Kaplon

  21.12.2017
  21.12.2017

  Utulcie Kitełka..! 😫 Jak dobrze, że go uratowaliście. ❤

 • jacekdaszewski.pl - awatar

  jacekdaszewski.pl

  20.12.2017
  20.12.2017

  Przytulcie kitulca ode mnie :)

1 531 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Z. - awatar
Magda Z.
50
Joanna Kaplon - awatar
Joanna Kaplon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Waldemar Węgrzyniak - awatar
Waldemar Węgrzyniak
10
Zosia - awatar
Zosia
6
Marzena Oskarbska-Bazia - awatar
Marzena Oskarbska-Bazia
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij