Zbiórka Operacja uratowanego Maniusia - zdjęcie główne

Operacja uratowanego Maniusia

1 060 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Maniek to koziołek, którego właściciel próbował z powodu obojnactwa sprzedać na mięso i dał w tym celu ogłoszenie na jednym z popularnych portali internetowych. 

Koziołek został już wykastrowany, ale niestety w dalszym ciągu między nóżkami został mu straszny bałagan. Mianowicie oddając mocz Maniuś siusia dosłownie trzema dziurkami. Musi więc przejść pilnie operacje wyprowadzenia cewki moczowej oraz plastyki narządów płciowych, bo obecny stan zagraża jego zdrowiu .

Każdy kto nas odwiedza zna Maniusia bardzo dobrze. To on zawsze pierwszy biegnie powitać gości. Rozkochuje w sobie dosłownie wszystkich. Przytula się i rozdaje buziaki. Jest zachwycony, gdy dostanie płatki kukurydziane lub inne smakołyki.
Kochani, Maniuś jest już bezpieczny, ale żeby komfortowo żył potrzebna jest mu ta pilna operacja. Robi się coraz chłodniej, a maniusiowe nóżki codziennie są obsiusiane, co już spowodowało u niego poważne przeziębienie. Boimy się nawet myśleć co będzie, gdy przyjdą mrozy?
Jeśli możecie dołóżcie grosik do zbiórki Maniusia - on sam osobiście Wam podziękuje przy okazji odwiedzin 💕

 

Komentarze


 • Joasia - awatar

  Joasia

  10.10.2018
  10.10.2018

 • Ilona Dunn - awatar

  Ilona Dunn

  09.10.2018
  09.10.2018

  Dla Manka (chyba dobrze napisałam) 😍😍

1 060 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aisa - awatar
Aisa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij