Pau So
Update! :)
Operacja Luli odbyła się we wtorek. Zabieg się powiódł <3 Lula dość szybko wraca do zdrówka. Podajemy jej leki, jeździmy na wizyty kontrolne, we wtorek wybieramy się na następną kontrol i zdjęcie szwów. Po 3 dobach od wielkiego dnia Lula wróciła do swojej wagi sprzed zabiegu, choć przez pierwsze godziny po i noc nie była zainteresowana jedzeniem. Jestem wdzieczna dr Oli Bobińskiej z łódzkiej Zwierzętarni w sposób, którego nie potrafię nawet opisać. Nasza Królowa stada ma przed sobą jeszcze wiele radosnych dni. Po zakończeniu jej rekonwalescencji czeka nas ponowne zaprzyjaźnianie z resztą stadka. Wiemy teraz jednak, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych <3 Bardzo dziękujemy za Waszą pomoc. Jest ona nieoceniona. Zgodnie z obietnicą, odpowiemy na nią wspierając inne Zwierzaki w potrzebie.








Anonimowy Darczyńca
Dużo zdrowia dla Luli od Kulki i Tygrysa