Zbiórka Kropeczka prosi o pomoc :( - zdjęcie główne

Kropeczka prosi o pomoc :(

384 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Łapiąc dzikie koty na ogródkach działkowych, do klatki pułapki weszła mała koteczka - charcząca, bardzo słaba i zmarznięta... Nie potrafiła ustać na łapkach. 


Po wizycie w lecznicy i wykonaniu badań, także w kierunku wirusów, okazało się , że Kropeczka ma silny stan zapalny. Po leczniu, stan jej zdrowia poprawił się, zaczęła chodzić. Szybko okazało się jednak, że kotka ma niezborność ruchową i traci równowagę, co można zobaczyć na załączonym niżej filmiku :( 

Wykonaliśmy test w kierunku toksoplazmozy, który wyszedł ujemny. Leczenie do tej pory kosztowało nas ok. 300 zł. A to nie koniec, Kropeczka musi być dalej diagnozowana. Chcemy ją zabrać do specjalisty, by w końcu dowiedzieć, co jej dolega i móc jej pomóc.  

Prosimy o wsparcie małej Kropeczki.

384 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Maksi - awatar
Maksi
20
Natalia - awatar
Natalia
5
magdalena cipo - awatar
magdalena cipo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Mart - awatar
Mart
2
Beata K - awatar
Beata K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
20
Tomek - awatar
Tomek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij