Zbiórka Dla Krówki - zdjęcie główne

Dla Krówki

341 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nina Nurkowska - awatar

Nina Nurkowska

Organizator zbiórki

Jeśli ktoś uważa, że koty wolnożyjące świetnie dają sobie radę na wolności wśród wszechobecnego pożywnego zdrowego jedzenia ze śmietników, wielu kałuż z wodą do popicia i cudownym darem samouzdrawiania powinien dobrze przyjrzeć się Krówce. Ze wstępnych moich ustaleń wynika, że Krówka jest "czyimś kotem". "Czyimś" ponieważ nie wyobrażam sobie patrzeć jak mój kot na moich oczach umiera a ja nie robię nic. Nie zawoże do weterynarza, nie przejmuję się- kiedy umrze, wezmę następnego bo tutaj- na wsi, małe kocięta są łatwiej dostępne niż cokolwiek innego. Znaleziona w stanie tragicznym, wczoraj na środku ulicy. Nie miała nawet sił żeby zejść na pobocze przed moim samochodem. Próbowałam ją złapać od kilku dni - niestety bezskutecznie. Wczoraj praktycznie złapała się sama. Szybka decyzja- weterynarz i to w trybie pilnym. Ostre zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych, niedożywienie, odwodnienie, brak części uzębienia, kleszcze, cała pokryta larwami much ( stan futerka, które aktualnie w połowie jest rude zamiast czarnego świadczy o anemii lub problemie z nerkami niestety na razie nie zostało nic zdiagnozowane z uwagi na ogólny zły stan zdrowia i brak możliwości pobrania krwi ). Weterynarz określił wiek na około 7-8 lat, mimo, że Krówka wagowo przypomina zdecydowanie młodszą kotkę. Terapia antybiotykami na 10 dni, krople do oczu, noska, kilka zastrzyków, odrobaczenie, odpchlenie. Wizyta kontrolna po skończeniu antybiotyków i pytanie co dalej.. Krówka jak widać nie najlepiej radzi sobie na wolności. Jest miziakiem, gdy tylko poczuje rękę człowieka od razu kładzie główkę i chce być tulona. Na razie nie jest w stanie w inny sposób okazać uczucia z uwagi na osłabienie organizmu. Korzysta z kuwety. Tymczasowo- awaryjnie przebywa u mnie, ale szukam pilnie pomocy- odpowiedzialnego domu tymczasowego lub stałego na który zasługuje ( procedura adopcyjna- chcę aby trafiła do dobrego domu ). Pomoc jakiejkolwiek Fundacji prozwierzęcej z Poznania i okolic i przejęcie Krówki również mile widziana. Krówki nie wypuszczę ponownie na dwór a nie może mieszkać w klatce w moim garażu. Tutaj na pomoc czeka o wiele więcej kotów..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Nina Nurkowska - awatar

    Nina Nurkowska

    28.08.2018
    28.08.2018

    Dzisiaj kolejna wizyta u weterynarza. Kontrola+ badania krwi, USG oraz kolejny antybiotyk na tydzień - Krówka ma zapalenie pęcherza;/ Nadal utrzymuje się też zapalenie gardła. Proszę o udostępnianie posta- po leczeniu Krówkę gdzieś trzeba ulokować. Jeśli nie możesz pomóc w zbiórce udostępnij. Koszty leczenia Krówki w tym momencie to koszt około 700zł a czekają nas kolejne kontrole.

341 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nina Nurkowska - awatar

Nina Nurkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Paulina Brosz - awatar
Paulina Brosz
50
Magdalena Balcerek - awatar
Magdalena Balcerek
20
Anna - awatar
Anna
20
Marta Nikiel - awatar
Marta Nikiel
20
Kornelia - awatar
Kornelia
1
Beata Dorota - awatar
Beata Dorota
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paulina - awatar
Paulina
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lady Lizi - awatar
Lady Lizi
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij