Zbiórka Podobno grozi nam eksmisja... - zdjęcie główne

Podobno grozi nam eksmisja...

25 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Krzesimów. Miejsce do niedawna trochę zapomniane przez ludzi. Dla niektórych miejsce pełne smutku i nieszczęścia, dla innych jedyny ratunek dla istot skrzywdzonych przez człowieka. Położone w lesie, daleko od większych miejscowości, daleko od przystanków autobusowych, przez co ludziom trudniej tam dotrzeć. Garstka wolontariuszy i pracowników, którzy dwoją się i troją, by coś dla schroniska zdobyć, choć części psów znaleźć dom i przywrócić wiarę w ludzi. 

350 psiaków, w większości w średnim i podeszłym wieku. Bardzo niska stawka na utrzymanie psiaków, a pieniędzy musi wystarczyć na wyżywienie, leczenie, sterylizacje i kastracje, opłaty takie jak energia, ogrzewanie, samochody i pracownicy. W ostatnim czasie schronisko otrzymuje ogromną pomoc materialną od darczyńców, co bardzo pomaga w prowadzeniu schroniska na bieżąco. Jednak nadal jest to życie z dnia na dzień, a wieczorem rozmyślanie o tym, co przyniesie następny dzień. Schronisko zmierza bowiem ku likwidacji. Umowa na dzierżawę terenu, na którym znajduje się przytulisko, została podpisana na najbliższy rok, ale nie wiadomo, jaka będzie dalsza decyzja Nadleśnictwa. To oznaczałoby, że schronisko ma rok na wyadoptowanie wszystkich psiaków, co jest prawie niemożliwe, jeśli mówimy o szukaniu świadomych, odpowiedzialnych domów stałych. Dodatkowo, schronisko ma ogromne długi: u lekarzy weterynarii, w hurtowniach mięsa, nawet na opłaty nie zawsze wystarcza... Do tego psiaki, które w przeważającej ilości są starsze, zaczynają chorować, co rodzi kolejne koszta i nie ma już środków, by spłacać istniejące długi.

Od początku bieżącego roku schronisko nie może przyjmować już nowych psiaków. Niemniej jednak, jak nie pomóc potrzebującemu zwierzęciu, które leży gdzieś w polu i powoli umiera? Za nami wakacje, wysyp nieudanych prezentów, słodkich szczeniaczków, które urosły za duże, przeszkód na drodze do wakacyjnych wyjazdów... Takie znajdy często wymagają opieki medycznej. Schronisko współpracuje ze wspaniałymi lekarzami, którzy wiele rzeczy robią dla psiaków charytatywnie, pomimo tego nie da się całkowicie zredukować kosztów związanych z leczeniem. 
Jeśli już przebrnąłeś/ęłaś przez moje wypociny i choć trochę poruszyła Cię ta sytuacja, BŁAGAMY, wesprzyj nasze schronisko złotówką. Dla Ciebie to prawie nic, ale razem możemy wiele. Idzie zima i trudny okres dla schronisk. Pomóż nam pomagać tym najmniejszym, którzy bez nas sobie nie poradzą.

25 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij