Zbiórka Dogonić Marzenia Krzysia. - zdjęcie główne

Dogonić Marzenia Krzysia.

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Małgorzata Dziura-Sztejnberg - awatar

Małgorzata Dziura-Sztejnberg

Organizator zbiórki

Krzysztof Słupek od 2006 roku choruje na stwardnienie rozsiane SM z zaostrzeniami. Od roku jest osobą leżącą, nie chodzi.

Ma niedowład kończyn, zaburzenia czucia i koordynacji ruchów, problemy z mową, sztywność i skurcze mięśni. Wymaga  stałej, całodobowej pomocy ze strony najbliższej rodziny. Potrzebuje codziennej rehabilitacji, na którą rodzina nie ma środków. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia można otrzymać tylko 20 darmowych zabiegów. Krzysiu jest leczony zachowawczo gdyż żadna ze stosowanych u niego terapii nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W Polsce brak jest skutecznych leków lub są niedozwolone np. lecznicza marihuana z powodzeniem stosowana jest w innych krajach przy spastyczność mięsni. Krzysiu wymaga pomocy wielu specjalistów logopedy, psychologa, masażysty-rehabilitanta.

Opiekuje się nim mama, która jest już starszą osobą i sama potrzebuje pomocy. Dochody rodziny kształtują się na poziomie ok. 2 400 zł. miesięcznie z czego w pierwszej kolejności rodzina opłaca rachunki, leki, środki higieny osobistej (pampersy), żywność.

Krzysiu ma marzenie – zobaczyć i usłyszeć morze. Usłyszeć szum fal, zobaczyć plaże, poszukać muszelek, a może odnaleźć bursztyn.
 Ujrzeć płynące w oddali statki. Poczuć bałtycką bryzę i "złapać" oddech morskiego powietrza.

Od stycznia 2017 r. Krzysiu jest Podopiecznym Fundacji "Bliżej Siebie" ze Świdnicy. Mimo usilnych starań nie udało się nam otrzymać dofinansowania na turnus rehabilitacyjny dla Krzysia i opiekuna nad morzem. Żeby spełnic jego marzenia zwracamy się do Państwa-Ofiarodawców i Darczyńców o pomoc i wsparcie.

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Małgorzata Dziura-Sztejnberg - awatar

Małgorzata Dziura-Sztejnberg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij