Zbiórka Dogonić Marzenia Krzysia. - miniaturka zdjęcia

Dogonić Marzenia Krzysia.

Zbiórka Dogonić Marzenia Krzysia. - zdjęcie główne

Dogonić Marzenia Krzysia.

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Małgorzata Dziura-Sztejnberg - awatar

Małgorzata Dziura-Sztejnberg

Organizator zbiórki

Krzysztof Słupek od 2006 roku choruje na stwardnienie rozsiane SM z zaostrzeniami. Od roku jest osobą leżącą, nie chodzi.

Ma niedowład kończyn, zaburzenia czucia i koordynacji ruchów, problemy z mową, sztywność i skurcze mięśni. Wymaga  stałej, całodobowej pomocy ze strony najbliższej rodziny. Potrzebuje codziennej rehabilitacji, na którą rodzina nie ma środków. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia można otrzymać tylko 20 darmowych zabiegów. Krzysiu jest leczony zachowawczo gdyż żadna ze stosowanych u niego terapii nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W Polsce brak jest skutecznych leków lub są niedozwolone np. lecznicza marihuana z powodzeniem stosowana jest w innych krajach przy spastyczność mięsni. Krzysiu wymaga pomocy wielu specjalistów logopedy, psychologa, masażysty-rehabilitanta.

Opiekuje się nim mama, która jest już starszą osobą i sama potrzebuje pomocy. Dochody rodziny kształtują się na poziomie ok. 2 400 zł. miesięcznie z czego w pierwszej kolejności rodzina opłaca rachunki, leki, środki higieny osobistej (pampersy), żywność.

Krzysiu ma marzenie – zobaczyć i usłyszeć morze. Usłyszeć szum fal, zobaczyć plaże, poszukać muszelek, a może odnaleźć bursztyn.
 Ujrzeć płynące w oddali statki. Poczuć bałtycką bryzę i "złapać" oddech morskiego powietrza.

Od stycznia 2017 r. Krzysiu jest Podopiecznym Fundacji "Bliżej Siebie" ze Świdnicy. Mimo usilnych starań nie udało się nam otrzymać dofinansowania na turnus rehabilitacyjny dla Krzysia i opiekuna nad morzem. Żeby spełnic jego marzenia zwracamy się do Państwa-Ofiarodawców i Darczyńców o pomoc i wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Małgorzata Dziura-Sztejnberg - awatar

Małgorzata Dziura-Sztejnberg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij