Zbiórka Rehabilitacja Krzysia wojownika - zdjęcie główne

Rehabilitacja Krzysia wojownika

5 300 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

aktualizacja 25.06.2021 : 

Krzyś 29 czerwca 2021 odbędzie wizytę u dr Paleya ( Paley European Institute w Warszawie). Krzysia czekają operacje nóżek,  jego stan wykrzywienia stóp jest dość poważny,  operacja jest jedyna szansą na jego lepszą przyszłość. Jak Krzyś nie przejdzie operacji to nawet jeżeli zacznie chodzić to z czasem przestanie bo nogi pod ciężarem będą jeszcze bardziej się krzywić i w końcu nie dadzą rady dźwigać Krzysia ciałka,  dlatego operacja jest bardzo pilna . I jedyną szansą jest obecnie konsultacja w tym ośrodku i zastanowienie się nad operacją. Mamy nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie tej sprawy dla zdrowia Krzysia. Dziękujemy za wszystkie darowizny na rzecz dofinansowania Fundacji jego rehabilitacji i udostępnienia zbiórki oraz darowizny w przyszłości.


Krzyś Brodzik ma 5 lat i mieszka w Stoku Lackim w okolicach Siedlec. Chłopiec od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, padaczkę Rolanda i genetyczną chorobę hirschsprunga, czyli brak zwojów na jelicie grubym. Jednym z zaleceń chorych na chorobę hirschsprunga jest specjalistyczna dieta polegająca na eliminacji z diety chorego np. nabiału. Krzyś codziennie dzielnie walczy o to żeby móc chodzić i mówić oraz codziennie rehabilituje się z uśmiechem na twarzy. Siostra chłopca Nikola bardzo go wspiera chodź sama ma problemy z przepuklina i kręgosłupem. Krzyś ma tylko 5 lat, a przeszedł już 3 operacje medyczne. Ostatnie badanie rezonansu wykazało kolejne problemy i torbiele na mózgu oraz konieczność kolejnej przyszłej operacji. Już wiemy po wizycie Krzysia w szpitalu w 2021, że nie będzie to 1 operacja tylko minimum kilka :(.  Mimo wszelkich chorób i problemów Krzyś uwielbia mecze piłki nożnej, długie kąpiele oraz spacery ze swoim pieskiem. Chłopiec nie mówi ale na swój sposób jest bardzo komunikatywny. Warto wspomnieć, że Krzyś i Nikola utracili niestety swojego tatę, którego nie ma już wśród nas. Mama Krzysztofa Pani Izabela, Krzyś i Nikola mimo wszystkich tych łez i przykrości codziennie wspólnie walczą o lepsze jutro. Ze względu na niezbędne i kosztowne nierefundowane zabiegi rehabilitacyjne i medyczne powstała ta zbiórka. Zebrane fundusze podczas zbiórki będą dofinansowaniem Fundacji i pomogą w pokryciu kosztów codziennej rehabilitacji Krzysia, bieżących badań, dojazdu do szpitali, niezbędnego sprzętu specjalistycznego do rehabilitacji domowej, turnusu rehabilitacyjnego Krzysia i Nikoli oraz bieżących wizyt medycznych w szpitalach i u innych koniecznych specjalistów ( koszt wizyt prywatnych u lekarza, dietetyka, logopedy, neurologopedy, rehabilitanta oraz koszty dojazdu). Jeśli zebrane podczas zbiórki fundusze pozwolą chcielibyśmy pomóc również w dokończeniu remontu pokoju Krzysia i koniecznego odgrzybiania w jego domu rodzinnym. Pozwoli to przebywać codziennie chłopcu w sterylnych warunkach.  Dzięki wsparciu darczyńców Krzyś ma zapewnioną rehabilitację i pokrycie niezbędnych kosztów rehabilitacji podczas pierwszych kilku miesięcy 2021 roku. Dzięki tej zbiórce staramy się o zapewnienie funduszy dla chłopca na kilka lat i dalszą kontynuację jego rehabilitacji oraz dalsze leczenie i rozwój.

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania przez Fundację rehabilitacji dla Krzysia Brodzika z okolic Siedlec liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz dalszej rehabilitacji Krzysia wojownika w przyszłości :). Rodzinie chłopca tak ciężko doświadczonej przez los ciężko pokryć wszystkie te niezbędne koszty. Dzięki tej zbiórce Krzyś będzie miała zapewnione fundusze na codzienną walkę z chorobą i rehabilitację. Głęboko wierzymy, że zbiórka pozwoli poprawić również sterylność jego otoczenia i pozwoli to zamieszkać chłopcu w odnowionym pokoiku i domu w którym nic nie przecieka oraz rodzina nie wydaje ogromnych funduszy na ogrzewanie ( koszt całkowity remontu łazienki, pokoju, termomodernizacji, kosztów pozostałego remontu to od kilku do kilkunastu tys.). Pandemia COVID-19 niestety pogłębia problemy osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce i okazane serce Krzysiowi.  Dzięki wcześniejszej zbiórce Krzyś ma zapewnione fundusze tylko na kilka najbliższych miesięcy, wierzymy w dalsze kontynuację jego leczenia i dalszą rehabilitacji. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji, jest rozliczana księgowo. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


zdjęcia mieszkania w którym mieszka Krzyś, dla potwierdzenia konieczności remontu 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  26.07.21
  26.07.21

  dziękujemy za Waszą pomoc na rzecz Krzysia w przeszłości, nadal możecie go wspierać w ramach tej zbiórki. Fundacja Nieskończone Możliwości realizuje obecnie również zbiórkę na rzecz wysyłek wyprawek szkolnych do podopiecznych niepełnosprawnych i chorych na choroby przewlekłe oraz rzadkie np. chorych na mukowiscydozę, ze szkół, przedszkoli i zerówek. Wszystkie rodziny to rodziny w trudnej sytuacji życiowej i zweryfikowane socjalnie przez Fundację, ponoszące codzienne koszty nierefundowanego leczenia, diety i rehabilitacji. Część z nich także nie kwalifikują się do programu "Dobry start", jak uczniowie przedszkoli i zerówek. Prosimy Państwa o pomoc w tej zbiórce na rzecz wysyłki wspomnianych paczek z wyprawkami. Chcemy wysłać paczki jak co roku od 2016 do kilkudziesięciu rodzin. Ubiegły rok był dla nas ciężki, jak dla wielu firm i ngo, udało się jednak pomóc 26 rodzinom. W tym roku wierzymy, że też się uda dzięki Państwa wsparciu. Dziękujemy za każdy datek i udostępnienie. To dla nas bardzo ważne https://pomagam.pl/wyprawki_szkolne Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki z Wyprawkami" (link wklej w wyszukiwarkę jeśli jest nieaktywny) :)

Komentarze


 • Mirosław Zając - awatar

  Mirosław Zając

  03.03.21
  03.03.21

  Nominuję każdego, kto to czyta do wyzwania #BudujęNowyNawyk na Facebooku, dzięki któremu możemy szybciej zebrać pieniądze dla małego wojownika Krzysia🔥 W grupie siła! 💪😻

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   03.03.21
   03.03.21

   Popieramy #BudujemyNowyNawyk :) Pozdrawiamy. Wspólnie się uda

5 300 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 80

Piotr - awatar
Piotr
50
Powodzenia Wojowniku - awatar
Powodzenia Wojowniku
50
#PrzeKotTeam - awatar
#PrzeKotTeam
234
Piotr - awatar
Piotr
50
T Smolkowicz - awatar
T Smolkowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ścianka Jasło - awatar
Ścianka Jasło
290
Piotr - awatar
Piotr
33
#PrzeKotTeam - awatar
#PrzeKotTeam
400
Piotr - awatar
Piotr
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij