Zbiórka Rehabilitacja Krzysia wojownika - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Krzysia wojownika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja Krzysia wojownika - zdjęcie główne

Rehabilitacja Krzysia wojownika

6 045 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani zbiórka na rzecz dofinansowania Fundacji dla Krzysia stoi od przynajmniej kilku miesięcy :(  Nie pozwala to niestety przyznać chłopcu kolejnego dofinansowania rehabilitacji i leczenia :(  To bardzo smutne i bardzo nas martwi ... Rozumiemy gorszą sytuację wielu darczyńców, dlatego bardziej dziękujemy za ich wsparcie i zachęcamy do wsparcia niepełnosprawnych i chorych przewlekle, których sytuacja jest dużo gorsza.  Chcielibyśmy aby we wrześniu/październiku Krzyś otrzymał kolejne wsparcie i mógł dzięki temu cieszyć się dalej dzieciństwem bez trosk oraz otrzymał nawet niewielkie kilkuset złotowe lub większe wsparcie rehabilitacji. Dziękujemy za wasze wsparcie tej zbiórki na dofinansowanie naszej Fundacji i jeśli to możliwe prosimy o kolejne darowizny. Darowizny wpłacone między 10 grudniem, a 29 styczniem 2023 wspomagają wysyłkę paczki świąteczno-noworocznej Fundacji dla Krzysia i jego rodziny. 

Krzyś dzięki między innemu temu wsparciu może lepiej funkcjonować i walczyć z niepełnosprawnością i troskami swojego życia. Rozumiemy także jak ciężko i trudno jest obecnie wielu rodzinom... dlatego tym bardziej dziękujemy za wasze okazane serce w tym ciężkim czasie. Dziękujemy za każdą darowiznę na zbiórki Fundacji. Wszystkiego dobrego w 2023 roku dla Państwa. 


aktualizacja 25.06.2021 : 

Krzyś 29 czerwca 2021 odbędzie wizytę u dr Paleya ( Paley European Institute w Warszawie). Krzysia czekają operacje nóżek,  jego stan wykrzywienia stóp jest dość poważny,  operacja jest jedyna szansą na jego lepszą przyszłość. Jak Krzyś nie przejdzie operacji to nawet jeżeli zacznie chodzić to z czasem przestanie bo nogi pod ciężarem będą jeszcze bardziej się krzywić i w końcu nie dadzą rady dźwigać Krzysia ciałka,  dlatego operacja jest bardzo pilna . I jedyną szansą jest obecnie konsultacja w tym ośrodku i zastanowienie się nad operacją. Mamy nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie tej sprawy dla zdrowia Krzysia. Dziękujemy za wszystkie darowizny na rzecz dofinansowania Fundacji jego rehabilitacji i udostępnienia zbiórki oraz darowizny w przyszłości.


Krzyś Brodzik ma 5 lat i mieszka w Stoku Lackim w okolicach Siedlec. Chłopiec od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, padaczkę Rolanda i genetyczną chorobę hirschsprunga, czyli brak zwojów na jelicie grubym. Jednym z zaleceń chorych na chorobę hirschsprunga jest specjalistyczna dieta polegająca na eliminacji z diety chorego np. nabiału. Krzyś codziennie dzielnie walczy o to żeby móc chodzić i mówić oraz codziennie rehabilituje się z uśmiechem na twarzy. Siostra chłopca Nikola bardzo go wspiera chodź sama ma problemy z przepuklina i kręgosłupem. Krzyś ma tylko 5 lat, a przeszedł już 3 operacje medyczne. Ostatnie badanie rezonansu wykazało kolejne problemy i torbiele na mózgu oraz konieczność kolejnej przyszłej operacji. Już wiemy po wizycie Krzysia w szpitalu w 2021, że nie będzie to 1 operacja tylko minimum kilka :(.  Mimo wszelkich chorób i problemów Krzyś uwielbia mecze piłki nożnej, długie kąpiele oraz spacery ze swoim pieskiem. Chłopiec nie mówi ale na swój sposób jest bardzo komunikatywny. Warto wspomnieć, że Krzyś i Nikola utracili niestety swojego tatę, którego nie ma już wśród nas. Mama Krzysztofa Pani Izabela, Krzyś i Nikola mimo wszystkich tych łez i przykrości codziennie wspólnie walczą o lepsze jutro. Ze względu na niezbędne i kosztowne nierefundowane zabiegi rehabilitacyjne i medyczne powstała ta zbiórka. Zebrane fundusze podczas zbiórki będą dofinansowaniem Fundacji i pomogą w pokryciu kosztów codziennej rehabilitacji Krzysia, bieżących badań, dojazdu do szpitali, niezbędnego sprzętu specjalistycznego do rehabilitacji domowej, turnusu rehabilitacyjnego Krzysia i Nikoli oraz bieżących wizyt medycznych w szpitalach i u innych koniecznych specjalistów ( koszt wizyt prywatnych u lekarza, dietetyka, logopedy, neurologopedy, rehabilitanta oraz koszty dojazdu). Jeśli zebrane podczas zbiórki fundusze pozwolą chcielibyśmy pomóc również w dokończeniu remontu pokoju Krzysia i koniecznego odgrzybiania w jego domu rodzinnym. Pozwoli to przebywać codziennie chłopcu w sterylnych warunkach.  Dzięki wsparciu darczyńców Krzyś ma zapewnioną rehabilitację i pokrycie niezbędnych kosztów rehabilitacji podczas pierwszych kilku miesięcy 2021 roku. Dzięki tej zbiórce staramy się o zapewnienie funduszy dla chłopca na kilka lat i dalszą kontynuację jego rehabilitacji oraz dalsze leczenie i rozwój.


Krzyś dziękuję za pomoc i podczas rehabilitacji:

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania przez Fundację rehabilitacji dla Krzysia Brodzika z okolic Siedlec liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz dalszej rehabilitacji Krzysia wojownika w przyszłości :). Rodzinie chłopca tak ciężko doświadczonej przez los ciężko pokryć wszystkie te niezbędne koszty. Dzięki tej zbiórce Krzyś będzie miała zapewnione fundusze na codzienną walkę z chorobą i rehabilitację. Głęboko wierzymy, że zbiórka pozwoli poprawić również sterylność jego otoczenia i pozwoli to zamieszkać chłopcu w odnowionym pokoiku i domu w którym nic nie przecieka oraz rodzina nie wydaje ogromnych funduszy na ogrzewanie ( koszt całkowity remontu łazienki, pokoju, termomodernizacji, kosztów pozostałego remontu to od kilku do kilkunastu tys.). Pandemia COVID-19 niestety pogłębia problemy osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce i okazane serce Krzysiowi.  Dzięki wcześniejszej zbiórce Krzyś ma zapewnione fundusze tylko na kilka najbliższych miesięcy, wierzymy w dalsze kontynuację jego leczenia i dalszą rehabilitacji. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji, jest rozliczana księgowo. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc Krzysiowi. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować mu pomóc. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada pełną dokumentację poświadczającą sytuację socjalną rodziny oraz potwierdzającą schorzenia i niepełnosprawności, czy też trwającego procesu leczenia i rehabilitacji. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


zdjęcia mieszkania w którym mieszka Krzyś, dla potwierdzenia konieczności remontu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  19.01.2023
  19.01.2023

  Kochani dziękujemy za wasz dar serca. Już wiemy że dzięki darowiźnie na tej zbiórce Krzyś w styczniu otrzyma z Fundacji paczkę świąteczno-noworoczną. Każda kolejna darowizna na rzecz tej zbiórki do 29 stycznia wspomaga tą paczkę i zwiększa jej zawartość :) W tej edycji naszej akcji świąteczno-noworocznej Fundacja miała/ma już ponad 100 zgłoszeń rodzin potrzebujących w sprawie wysyłki paczki świąteczno-noworocznej. Niestety nie udało się pomóc wszystkim :( Dlatego cieszą nas takie wiadomości jak dotycząca paczki dla Krzysia i dziękujemy za każdą kolejną darowiznę :) Pozdrawiamy i wszystkiego dobrego w 2023 roku.

Komentarze


 • Mirosław Zając - awatar

  Mirosław Zając

  03.03.2021
  03.03.2021

  Nominuję każdego, kto to czyta do wyzwania #BudujęNowyNawyk na Facebooku, dzięki któremu możemy szybciej zebrać pieniądze dla małego wojownika Krzysia🔥 W grupie siła! 💪😻

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   03.03.2021
   03.03.2021

   Popieramy #BudujemyNowyNawyk :) Pozdrawiamy. Wspólnie się uda

6 045 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patryk - awatar
Patryk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew Sankowski - awatar
Zbigniew Sankowski
100
Diana Maciej - awatar
Diana Maciej
20
Piotr - awatar
Piotr
50
#PrzeKotTeam - awatar
#PrzeKotTeam
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij