Zbiórka KSB dług wrzesień 2020 - miniaturka zdjęcia

KSB dług wrzesień 2020

Zbiórka KSB dług wrzesień 2020 - zdjęcie główne

KSB dług wrzesień 2020

11 475 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 287 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz
 
Agata Maćkowiak - awatar

Agata Maćkowiak

Organizator zbiórki

Kochani,


jesteśmy grupą wolontariacką z Gdańska.

Aktualnie mamy pod opieką ok. 150 kotów - to zmienna liczba.

Po długim i ciężkim lecie wygrzebujemy się z długów.


Na tę chwilę musimy spłacić jeszcze aż 20 000 złotych, aby działać dalej.

Przeczytajcie nasz apel:

Kochani, mamy komunikat. Bardzo trudny do napisania, ale nie ma wyjścia.
Musimy przynajmniej do końca roku zawiesić wszelkie interwencje. Absolutny szlaban na pomaganie, bo jesteśmy w czarnej dziurze. Tak, finansowo też – aktualnie ponad 20 000 długów w lecznicach - ale przede wszystkim fizycznie, psychicznie i pod każdym innym życiowym względem.


Ten sezon po prostu nas przeorał. Kociaków wszędzie więcej niż zwykle, bo przez ciepłą zimę kotki postanowiły rodzić 3x w roku. Do tego sporo naprawdę ciężkich, kosztogennych przypadków. Zresztą wiecie, jak działamy. Kociarnia pozwoliła pomagać więcej i skuteczniej, ale sił nam od niej nie przybyło, chociaż tej jesieni dołączyły do nas dwie świetne dziewczyny, Paulina i Ania. Co nie zmienia faktu, że trzon KSB ledwo zipie.

Robimy sobie heheszki, chwalimy się sukcesami, ale za tym wszystkim stoją osobiste problemy,  nawet dramaty, życie odstawione na bok... Nas też dotyka pandemia, cały czas drżymy o to, co będzie z kotami, jeśli wszystkie wylądujemy na kwarantannie. Wiecie, jak jest. Dlatego musimy dać całą wstecz, bo jeśli się rozsypiemy, nie pomożemy nikomu więcej. A przecież trzeba jeszcze myśleć o tej setce kotów, które aktualnie mamy pod opieką.


Odmawianie to absolutnie najtrudniejsza rzecz w tej działalności. Każde „nie” to obrazek z tyłu głowy: kot, który umrze w cierpieniu bez naszej pomocy. Każde „nie” to koci dramat na naszym sumieniu. Ale czy naprawdę na naszym? Czy zgłoszenie typu „tu jest chory kociak, ja nie mogę go wziąć” powinno nas obligować do pędzenia na pomoc? Przyszedł taki moment, że my nie możemy jeszcze bardziej 

Dobra, kończę już te wynurzenia. To miał być komunikat, a nie użalanie się nad sobą. Zawieszamy interwencje, dopóki nie odpoczniemy i nie wyjdziemy z długów. Za 3 miesiące kolejny sezon – cudowna wiosna pełna kociontek – i musimy się do niego przygotować. Zrobić miejsce, ogarnąć finanse i nabrać sił. Śnieżynka na zdjęciu to nasza ostatnia sprawa w tym roku. I bardzo prosimy – znowu – pomóżcie nam wyjść z długów!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.20
  25.11.20

  Pozdrowienia od Fluf.

 • Natalia Matczak - awatar

  Natalia Matczak

  20.11.20
  20.11.20

  Trzymajcie sie tam :( oby udało się wyjść z problemów!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.20
  18.11.20

  Też kocham koty ,niedawno nowego przygarnęłam i wiem, że leczenie dużo kosztuje. Podziwiam Wasza pracę. Pozdrawiam!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.11.20
  17.11.20

  Powodzenia :)

 • Sama nie mam dużo, ale cegiełkę dorzucę:) - awatar

  Sama nie mam dużo, ale cegiełkę dorzucę:)

  16.11.20
  16.11.20

  A.

11 475 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 287 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz
 
Agata Maćkowiak - awatar

Agata Maćkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 287

Huncwot - awatar
Huncwot
100
AnnP - awatar
AnnP
20
Agnieszka Tokarska - awatar
Agnieszka Tokarska
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Futrzany Potwór - awatar
Futrzany Potwór
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij