Zbiórka Na pomoc choremu podhalanowi. - zdjęcie główne

Na pomoc choremu podhalanowi.

1 727 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Grażyna Sommerfeld - awatar

Grażyna Sommerfeld

Organizator zbiórki

Ludwika Barańska, to moja znajoma na FB. Nie znamy się osobiście, ale od roku rozmawiamy ze sobą o naszych psach. Najcudowniejszej polskiej rasie Polskim Owczarku Podhalańskim. Mój Albert to pieszczoch, który od urodzenia żyje jak król w puchach i poduchach. Jej Kubuś jest adoptowanym bezdomnym bidulem, który jest bardzo chory. Ludwika biorąc go, miała świadomość, jak bardzo jest chory. Ma nużeńca, jest alergikiem i wymaga specjalnej, drogiej karmy. Ma  też bardzo chore uszy. Niestety to, co przeszedł w swoim życiu, pozostawiło też trwały ślad w jego psychice. Dlatego też wymaga jeszcze więcej miłości i uwagi. Na ten moment, chore uszy Kubusia, pochłaniają praktycznie cały domowy (bardzo skromny) budżet Ludwiki. Okazało się, że katastrofalny stan uszu, to choroba przewlekła. Kosztowna i męczy Kubusia. Wyjście z tej choroby będzie długotrwałe i kosztowne. Wiem, że Ludwika zrobi wszystko dla Kubusia. Jest bardzo skromną osobą i nigdy nie poprosi o pomoc, ale moją propozycję przyjęła ze łzami w oczach. Ktoś krótko po adopcji, którą (instytucja która wyadoptowala psa) Ludwika poprosiła o pomoc, posłała ją do diabła. Dlatego już nie miała odwagi prosić o pomoc. Kubuś porzucony i sponiewierany przez człowieka, ma wreszcie kochający dom, Kubusiową Chatkę, zabawki i miłość swojego człowieka. Pomóżmy Kubusiowi cieszyć się tym cudem, miłością i oddaniem Ludwiki, która miała odwagę wziąć bardzo chorego psa i dać mu to, na co żaden chory, duży pies nie ma najmniejszych szans w bidulu. Ludwika o moim działaniu wie i dziękowała mi zanim cokolwiek zrobiłam. Ja nie wiem, czy miałabym w sobie tyle odwagi, co ona. Wielka, drobna kobietka, o wielkim sercu z wielkim psem po przejściach. I niech Was moi mili, nie zwiedzie zdjęcie. To jak Kubuś wygląda teraz, to wyłącznie zasługa Ludwiki i jej determinacji i gigantycznej miłości. Ja go widziałam na początku jego nowego życia. Nużeniec, to bezlitosna bestia, a Ludwice udało się okiełznać to paskudztwo. Twarda z niej baba. 

Pomagajmy sobie wzajemnie, bo nigdy nie można być pewnym jutra. Pomagajmy sobie, my zwierzolubni. Bo jak nie my, to kto? My pomożemy, to nam pomogą. Oby nie było takiej potrzeby. Oby... Ale...

1 727 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Grażyna Sommerfeld - awatar

Grażyna Sommerfeld

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bianka - awatar
Bianka
50
Cirilla - awatar
Cirilla
37
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
David Wishowsky - awatar
David Wishowsky
100
Albercik - awatar
Albercik
109
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dagmara Modzelewska - awatar
Dagmara Modzelewska
20
J. Markiewicz - awatar
J. Markiewicz
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij