#kuchniaWchacie

20 041 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 377 osób
Kuchnia W chacie - awatar

Kuchnia W chacie

Organizator zbiórki

Dziękujemy Ci że znalazłeś się na tej stronie, jesteś już tylko o krok od tego żeby pomóc zwierzętom!


Kochani!!!!


Sytuacja się zmienia gwałtownie tak jak pogoda w kwietniu i po rozmowie z panią Iwoną (prezes fundacji Chata Zwierzaka) postanowiliśmy znacząco zmienić nasz cel w taki sposób, aby zapewnić środki na dokończenie remontu!


Potrzebujemy 30 000 złotych łącznie, aby dokończyć remont i żeby zwierzaki mógłby po przeprowadzce normalnie funkcjonować w nowym domu!


Zebraliśmy już na kuchnię i mały gabinet weterynaryjny! Ale to jeszcze nie koniec! Potrzebujemy zrobić w chacie elektrykę oraz ogrodzenia wybiegów dla psów (wybiegów, bo należy oddzielić od siebie na spacerze spokojne psy, od tych bardziej energicznych).

Jesteście z nami? Jesteśmy już w połowie! Damy radę przecież!!!


Podarujmy tym czworonogom godne warunki życia! 🙄


#kuchniaWchacie to zbiórka charytatywna na rzecz fundacji Chata Zwierzaka zainicjowana przez studentów Collegium Civitas. Fundacja to domowe miejsce opieki dla starych oraz schorowanych zwierząt. Dom dla psów i kotów, które zostały odrzucone przez człowieka. Dom, w którym zwierzęta po śmierci swoich opiekunów dostają szansę na godne i radosne życie. To jedyne miejsce w Polsce gdzie zwierzęta mieszkają razem w symbiozie tworząc rodzinę i dom na miarę tego, który straciły lub nigdy nie miały. Bez krat, boksów i betonu.

Naszym celem jest zapewnienie zwierzakom ciepłego posiłku każdego dnia, jednak bez sprawnej i odpowiednio przystosowanej kuchni jest to niemożliwe. Każdy szef powie Wam to samo - odpowiednie stanowisko pracy to połowa sukcesuNaszą akcję znajdziesz na:

      www.facebook.com/kuchniawchacie

      www.instagram.com/kuchnia.w.chacie

Fundację znajdziesz na:

      www.facebook.com/chatazwierzaka

Możesz też do nas napisać:

      [email protected]Wszystkie dane na temat fundacji:

Fundacja Ochrony Zwierząt "Chata Zwierzaka

ul.Rosoła 36 lok 202-796 Warszawa

KRS 000446676

regon : 146532169

NIP 9512371313*cała kwota zebrana podczas akcji zbierana jest na konto fundacji, osoby organizujące zbiórkę nie pośredniczą w ich przekazaniu, ani nie pobierają wynagrodzenia.

#kuchniaWchacie #chatazwierzaka #zwolnienizteorii 

Komentarze


 • A nia - awatar

  A nia

  28.04.2017
  28.04.2017

  Choć troszkę

 • Grażyna i 4 psy i 4 koty - awatar

  Grażyna i 4 psy i 4 koty

  16.04.2017
  16.04.2017

  Sama mam kilka zwierząt w domu więc wiem, że poza jedzeniem mają one wiele innych potrzeb, Dlatego podziwiam osoby, które w tak wspaniały sposób pomagają zwierzętom.

 • Krzysiek i 2 psy :) - awatar

  Krzysiek i 2 psy :)

  15.04.2017
  15.04.2017

  Trzymam kciuki, powodzenia.

 • Michał Orlik - awatar

  Michał Orlik

  15.04.2017
  15.04.2017

  Powodzenia kochani ! W "kupie" siła !

 • Michał Wiśniowski - awatar

  Michał Wiśniowski

  15.04.2017
  15.04.2017

  Wszystkiego dobrego ;)

  • Kuchnia W chacie - awatar

   Kuchnia W chacie - Organizator zbiórki

   15.04.2017
   15.04.2017

   Wzajemnie, wszystkiego najlepszego. :)

20 041 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 377 osób
Kuchnia W chacie - awatar

Kuchnia W chacie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 377

Adek - awatar
Adek
10
A nia - awatar
A nia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Slawek - awatar
Slawek
121
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Myszka - awatar
Myszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzesiek - awatar
Grzesiek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dorota Ambroziak - awatar
Dorota Ambroziak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij