Zbiórka Leczenie Dakara - zdjęcie główne

Leczenie Dakara

4 851 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Agnieszka Grad - awatar

Agnieszka Grad

Organizator zbiórki

Dakar to 5,5-letni golden, nasz ukochany przyjaciel, członek naszej rodziny. Mamy jeszcze labradorkę, 2 koty, "tymczasujemy" również kotki z fundacji. Dakuś jest dość chorowitym psem, niestety diadnoza z 7.02.2017 powaliła nas na kolana - podejrzenie chłoniaka 😢. Odwiedziliśmy onkologa, który zrobił mnósto badań, kolejny rentgen, usg.... Nie udało się zrobić biopsji, ponieważ pies mógłby tego nie przeżyć.. Niestety wg tego co mamy postawiono dgn.-chłoniak śródpiersia 😢. Dakuś jest w tej chwili po pierwszej chemii (12 cykli, co tydzień) i całkiem nieźle ją znosi 😊. Do tego bierze leki osłonowe i 60mg encortonu. Chcielibyśmy kontynuować jego leczenie, by przedłużyć mu życie o tyle ile się da... Niestety brakuje nam już pieniędzy, koszt samej chemii to 2500-3000zł. Mój mąż sam pracuje, ja choruję przewlekle i w tej chwili nie jestem w stanie dokładać się do budżetu domowego 😕. Wierzę, że dobro powraca.... 


Edit: Od 13.02 do 8.03 wydaliśmy na leczenie Dakara ponad 2000zł (w tym chemia, leki, kardiolog, rtg, dodatkowe badania krwi) 😢

Na dzień dzisiejszy zostało nam 8 chemii + badania dodatkowe i leki + karma wysokomięsna, ponieważ Dakar ma zaniki mięśniowe - wychodzi kolejne 3000zł i nie chce być inaczej 😔

Mamy na utrzymaniu 2 dzieci, 2 psy i 2 koty i niestety ciężko jest dołożyć z jednej wypłaty ponad 1000zł miesięcznie na leczenie😔. Nie wyobrażamy sobie je przerwać, tym bardziej że Dakuś bardzo dobrze znosi chemię i reaguje na leczenie. Kontrolny rtg wykazał znaczne zmniejszenie węzłów chłonnych 😊. Czuje się rewelacyjnie, normalnie oddycha (encorton w tej chwili 15mg z dawki początkowej 60mg!), biega na spacerach, jest radosny i ma mega apetyt! 😀

Z trudem przychodzi mi prosić o pomoc...ale nie mam wyjścia...Chce zrobić wszystko co możliwe, żeby ratować mojego aniołka ❤


Na zdj. Dakar i Dora

 

W imieniu Dakarka dziękujemy wszystkim za wparcie, finansowe i duchowe ❤❤❤


Edit: ciężko jest mi tu wstawić kolejne zdjęcia, więc zapraszam na bloga "Dakar - nasza walka z chłoniakiem" na Fb. (tam "raport" z wydatków i aktualne samopoczucie Dakara) 😊. 

Komentarze


 • ŻABKA DLA DAKARA - awatar

  ŻABKA DLA DAKARA

  07.04.2017
  07.04.2017

  Neska

 • Maja Jasiorowska - awatar

  Maja Jasiorowska

  19.03.2017
  19.03.2017

  Powodzenia Dakarku, musisz dać radę!!! :)

 • Wiktor - awatar

  Wiktor

  15.03.2017
  15.03.2017

  Powodzenia! :)

  • Agnieszka Grad - awatar

   Agnieszka Grad - Organizator zbiórki

   18.03.2017
   18.03.2017

   Dziękujemy ❤

 • Maja Jasiorowska - awatar

  Maja Jasiorowska

  10.03.2017
  10.03.2017

  Powodzenia Pieseczku, całym sercem z Tobą :)

  • Agnieszka Grad - awatar

   Agnieszka Grad - Organizator zbiórki

   18.03.2017
   18.03.2017

   Dziekujemy ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2017
  01.03.2017

  Razem z Luckym życzymy dużo zdrowia, trzymaj się psiaku bądź dzielny ❤️

  • Agnieszka Grad - awatar

   Agnieszka Grad - Organizator zbiórki

   18.03.2017
   18.03.2017

   Dzięki ❤

4 851 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Agnieszka Grad - awatar

Agnieszka Grad

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 130

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia Waszczuk - awatar
Sylwia Waszczuk
50
Agnieszka Kulawik - awatar
Agnieszka Kulawik
25
Magda i Majlo - awatar
Magda i Majlo
30
Buddy Golden - awatar
Buddy Golden
50
Maja Jasiorowska - awatar
Maja Jasiorowska
30
sklepZ8443 - awatar
sklepZ8443
100
ŻABKA DLA DAKARA - awatar
ŻABKA DLA DAKARA
100
Piotrek - awatar
Piotrek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij