Zbiórka Szymon kontra glejak - miniaturka zdjęcia

Szymon kontra glejak

Zbiórka Szymon kontra glejak - zdjęcie główne

Szymon kontra glejak

84 177 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 835 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Romanowscy - awatar

Ewa Romanowscy

Organizator zbiórki

KOCHANI jesteśmy w Czd na kolejnym cyklu chemii. Szymon jest dzielny i walczy ale z niecierpliwością czeka powrotu do domu. 

W maju odbył się także rezonans kontrolny który wykazał stabilność guza. Bardzo się cieszymy z takiego wyniku.. Ale najbardziej jesteśmy szczęśliwi z reakcji Szymka który skomentował wynik rezonansu : widzicie mówiłem wam że ja nie mam już brzydala. 

Kochani dziękujemy wam po raz kolejny za wsparcie finansowe i duchowe jesteście kochani💖

Szymek jest obecnie na połowie leczenia chemioterapią.Po leki musimy zgłaszać się do Warszawy do czd. Stąd koszty takich wyjazdów nadal są wysokie. cieszymy się że Szymon dzielnie znosi chemię...teraz czekanie z niecierpliwością na kolejny rezonans...

Z całego ❤️dziękujemy za każde wsparcie.

Jesteście kochani!!!

Szymek nasz mały wielki bohater mając tylko 5 lat musi się zmagać z ciężką chorobą nowotworową glejak złośliwy 4 stopnia!!! Obecnie leczony jest radioterapią gdyż chemia nie zadziałała-guz rósł!!!! 

Nie wiemy co pokaże obecne leczenie ale wierzymy że zatrzyma potwora...jeśli nie-bedziemy szukać innego sposobu leczenia ale za granicą gdyż tu w Polsce nic nie mogą nam zaproponować...

Koszty związane z leczeniem są dla naszej rodziny bardzo wysokie (pobyty w szpitalu, koszty dojazdu i inne)

Nie wiemy co nas dalej czeka ale wiemy jedno napewno-chcemy żeby nasz syn żył jak najdłużej i cieszył się każda chwilą...

Dlatego prosimy was - ludzi z dobrymi serduszkami o wsparcie i pomoc w tej ciężkiej walce!!!!

Możemy tylko podziękować za każdy grosz

Rodzice Szymka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Romanowscy - awatar

  Ewa Romanowscy

  28.08.20
  28.08.20

  Drodzy przyjeciele Dawno nic nie pisaliśmy. Ale mamy dobre informacje : jesteśmy po kontrolnym rezonansie: wynik - stabilizacja guza a co wiecej-guz sie zmniejszył!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwi a najbardziej Szymon nasz dzielny wojownik który czuje sie dobrze i jak zawsze tryska uśmiechem i energia. Zaczynamy nową chemie-podtrzymującą, którą Szymon będzie dostawał raz na dwa tygodnie. Trzymajcie za niego kciuki i po raz kolejny dziękujemy za okazane serduszka.

Komentarze


 • Ilona Lorek - awatar

  Ilona Lorek

  05.08.20
  05.08.20

  :)

 • Toptextil sp. z o.o. - awatar

  Toptextil sp. z o.o.

  13.07.20
  13.07.20

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.07.20
  03.07.20

  Dużo zdrówka :)

 • Monika B - awatar

  Monika B

  23.06.20
  23.06.20

  Duzo duzo zdrowia! Łączymy sie w walce!

 • Rada Rodziców Baborowo - awatar

  Rada Rodziców Baborowo

  22.06.20
  22.06.20

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

84 177 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 835 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Romanowscy - awatar

Ewa Romanowscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 835

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adam - awatar
Adam
20
Magdalena Walkowiak - awatar
Magdalena Walkowiak
20
Damian Odwrot - awatar
Damian Odwrot
50
Anna Jandy - awatar
Anna Jandy
20
Sara Bilon - awatar
Sara Bilon
50
JOANNA WOJKIEWICZ - awatar
JOANNA WOJKIEWICZ
33
BARTŁOMIEJ STAROSTA - awatar
BARTŁOMIEJ STAROSTA
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij