Zbiórka Misia prosi o wsparcie-niedowład - miniaturka zdjęcia

Misia prosi o wsparcie-niedowład

Katarzyna Ewelina Gierczak - awatar

Katarzyna Ewelina Gierczak

Organizator zbiórki

Misia ma prawie 11 lat, opiekują się nią od 10,5. Zawsze towarzyska, uwielbiająca zabawy i lubiąca robić psikusa psinka

Przeszła w życiu naprawdę wiele... Serce się łamie jak myślisz o tym, że psiak ma prawie 11 lat, a te 11 przepełnione są wizytami u lekarza weterynarii. Mimo wielu łez, walczyliśmy i walczyć będziemy o jej zdrowie do końca. Pierwsza i zarazem ostatnia niespodziewana ciąża, 9 lat temu, zakończona musiała zostać cesarskim cięciem, gdzie na świat w wigilię wydała 12 cudownych małych istotek, również była nie lada wyzwaniem, Misia nie miała instynktu macierzyńskiego albo go doskonale ukrywała. 

Po 3 latach na jej ciele zaczęły pojawiać się "górki", były to pękające krosty, z których wydzielała się ropa i krew. Od razu bez zwłoki udałyśmy się do lekarza weterynarii, po badaniach okazało się, że jest to rak. Lekarz uspokoił, że bardzo szybko zareagowaliśmy.

Misia kocha spacery, lubi spędzać czas z innymi psiakami i ludźmi. W 2015 roku podjęłam decyzję, aby do naszego domu sprowadzić jej "kumpla" do zabaw i tak w naszej rodzinie pojawił się Figo. 

Jesienią 2016 roku zauważyłam, że z Misią dzieje się coś nie tak, zaczęła być po prostu gruba w części brzusznej. Bałam się, że nie dopilnowałam i może jest w ciąży. W ciąży być już nie powinna, zagrażałoby to jej życiu, miała wcześniej uszkodzoną macicę przez tamtych 12 maluszków. W ciąży nie była, ale jednak niestety nie pomyliłam się co do jej stanu zdrowia, diagnoza - ropomacicze. Bez zastanowień podjęliśmy decyzje o operacji 

Niestety jakiś czas po operacji Misia już nie była taka sama. Nie mogła wskoczyć do samochodu (uwielbiała jeździć nad wodę, czy w odwiedziny do rodziny), nie mogła doskoczyć do okna, opadała na dół, na spacerach bardzo się męczyła, nie mogła dojść do domu. Wiedziałam, że dzieje się coś złego, pojechaliśmy do lekarza weterynarii i znów zła wiadomość - dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa kręgów. Choć wszyscy mnie uspokajali, że to nie wyrok, nie mogłam opanować łez.

Teraz Misia całkowicie potrzebuje naszego wsparcia, poruszanie się wymaga od niej wiele wysiłku. Wiele wysiłku kosztuje też nas noszenie jej, pomaganie jej w wychodzeniu z domu, waży 35 kg, a ona ni chce noszenia, podtrzymywania łapek tylnich, gdyż am niedowład tylni, ona chce biegać. Ona chce dalej bawić się z Figiem, który notorycznie potrafi ją zdenerwować.Misia bardzo prosi o pomoc, której potrzebuje jak najszybciej. Niepełnosprawne psy poruszające się wózkach świetnie sobie radzą, pokonując trudności. Szybko przystosowują się do nowych warunków i poruszania się na kółkach. Misia ma ogromną wolę życia, którą już nie raz pokazała. Wózek nie będzie stanowił dla niej żadnych ograniczeń, a jest dla niej teraz niezbędny. Bardzo prosimy o wsparcie, Misia prosi o pomoc :( 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Katarzyna Ewelina Gierczak - awatar

Katarzyna Ewelina Gierczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
S.B. - awatar
200
S.B.
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata Kulpa - awatar
100
Małgorzata Kulpa

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij