Zbiórka Ratujemy łapkę malutkiej Tibi - miniaturka zdjęcia

Ratujemy łapkę malutkiej Tibi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy łapkę malutkiej Tibi - zdjęcie główne

Ratujemy łapkę malutkiej Tibi

2 772 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dzika kotka przyprowadziła swoje dzieci na podwórko Magdy i Artura. Chociaż widać było, że bardzo boi się ludzi, to nie miała innego wyjścia. Ta biedna, przerażona kicia potrzebowała pomocy dla swojego dziecka. 

Jedna z córeczek dzikuski bardzo zachorowała. Jakieś zwierzę złapało małą za nóżkę i szarpnęło na tyle mocno, że w chudym kolanku zerwały się więzadła, a skóra — rozerwała. 

Mama najpewniej zaciekle broniła potomstwa, a kocia kruszynka, kiedy tylko mogła, odkicała od zagrożenia. Jednak, jak się okazało po kilku dniach, zadane rany były zbyt poważne, żeby mała się sama z nich „wylizała”

W miejscu ugryzienia powstał ropień. Wielka bańka wypełniona śmierdzącą ropą, która nie tylko uciskała i nadkażała okoliczne tkanki, ale też przysparzała maleństwu okropnego bólu. 

Maga i Artur natychmiast nakarmili swoich gości, a małą Tibię porwali i na sygnale poszukali pomocy u lekarza weterynarii. Tibia trafiła do nas z gorączką. Specjaliści podali Tibi narkozę, rozcięli i oczyścili ropień. 

I chociaż jesteśmy dopiero na początku leczenia, to rokowania nie są dobre. Nóżkę Tibi w najlepszym wypadku czeka operacja, po której łapka już zawsze będzie sztywna w stawie kolanowym, a w najgorszym — amputacja. Wszystko przez martwicę kości, wywołaną przez silny stan zapalny w okolicy ropnia. 

Dziecinka jest teraz na silnych antybiotykach i lekach przeciwbólowych. Wszystko po to, by zminimalizować uszkodzenia kości i zagoić ropień. 

Za dwa tygodnie jedziemy na prześwietlenie i konsultację. Zapadnie wtedy decyzja o tym czy łapka ocaleje, czy nie.

Tibia to przekochany okruszek, który bardzo szybko załapał, czym jest ludzka miłość i troska. Zbieramy na pokrycie kosztów pierwszej operacji oraz na dalsze leczenie i zabiegi malutkiej.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc dla kruszynki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 772 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 28

MM22 - awatar
MM22
450
Miroslaw - awatar
Miroslaw
450
MM22 - awatar
MM22
250
Miroslaw - awatar
Miroslaw
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MM22 - awatar
MM22
200
Miroslaw - awatar
Miroslaw
200
sidna - awatar
sidna
12
Jolanta Adamczyk - awatar
Jolanta Adamczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij