Zbiórka lara_cushing - zdjęcie główne

lara_cushing

350 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Cukrzyca + choroba Cushinga = LARA

Malizna jakich mało, do tego niewątpliwa śliczność. Co ponadto? Strach wszechogarniający drobniutkie ciałko i zaklętą w nim duszyczkę. Ma 12 lat. LARĄ nie sposób nie być urzeczonym. Nie sposób uniknąć przygnębienia, które ogarnia poznając jej historię. LARA jest jamniczką, która z dnia na dzień straciła swój dom. Mimo wielu problemów zdrowotnych wywołanych przez chorobę Cushinga wykazuje niesamowitą wolę życia.

Zdjęcie opisu zbiórki lara_cushing

Dom Tymczasowy i Leczenie

Na szczęście udało się znaleźć Dom Tymczasowy dla LARY. Opiekunka poświęca z dużym zapałem, sporą cześć dnia na pielęgnację pieska i kontrole stanu (kroplówki dożylne, monitorowanie poziomu glukozy). Leczenie LARY szczególnie w pierwszym etapie – jest dość kosztowne, gdyż codziennie wykonywane są badania umożliwiające ustawienie właściwych dawek leków. Niestety dość drogi jest sam lek na chorobę Cushinga, że nie wspomnę o innych niezbędnych lekach.

Zdjęcie opisu zbiórki lara_cushing

Wola Życia

Spójrzcie w jej oczy, a w nich błaganie o życie. Jak bardzo złe wspomnienia skrywa główka tego mikruska? Tego nie wiemy. Jest bardzo nieśmiała początkowo. Tak jakby chciała być niewidoczna, jakby nie chciała przeszkadzać. Jakby mówiła „ja tu sobie cichutko, nie będę zawadzać ale jeszcze nie chcę za Tęczowy Most”.

W domu tymczasowym gdzie przebywa LARA potrafi okazać swój charakter i temperament. Coraz bardziej otwiera się na swoich Opiekunów. Uwielbia mizianko. I bardzo jest ciekawa tego co się wokoło dzieje.

Zdjęcie opisu zbiórki lara_cushing

A my brniemy być może w naiwną ufność, iż pewnego dnia wydarzy się ten ostateczny cud! Czy bliżej nieokreślone jeszcze dzisiaj, kochające, odpowiedzialne, cierpliwe ramiona przytulą LARĘ niczym najdroższy skarb? Im szybciej tak się stanie, tym lepiej! O takie to ramiona apelujemy! Niech dane będzie LARZE doświadczyć niepowtarzalnego uczucia bycia potrzebnym, CZYIMŚ na ZAWSZE!

Dobro wraca...
_________
Wdzięczność otwiera pełnię życia. Sprawia, że to, co mamy wystarcza. Zamienia opór w akceptację, chaos w porządek, konfuzję w klarowność. Może zamienić posiłek w ucztę, mieszkanie w dom, obcego w przyjaciela. Wdzięczność nadaje sens przeszłości; przynosi pokój do dzisiaj i tworzy wizję jutra. Wdzięczność jest pamięcią serca. Melody Beattie
_________

Zdjęcie opisu zbiórki lara_cushing

Aktualizacje


 • Adopcje jamników - S.O.S. dla jamników - awatar

  Lara umarła

  10.06.2016
  10.06.2016

  Niestety Lara umarła. Dziękujemy tym co wpłacili i dzięki temu miała większy komfort życia. Nam pozostały długi które musimy uregulować.

  Zdjecie wrzuce razem ze wspomnieniem.

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  13.05.2016
  13.05.2016

  Fajnie, że są jeszcze ludzie z dobrym serduszkiem :)

350 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Marta - awatar
Marta
10
Marcin - awatar
Marcin
10
Linda - awatar
Linda
50
Ewa - awatar
Ewa
30
Anna - awatar
Anna
10
Róża - awatar
Róża
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij