Zbiórka Po sprawność dla Laury - zdjęcie główne

Po sprawność dla Laury

31 692 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 383 osoby

Nasza córeczka Laura urodziła się z ultrarzadką wadą genetyczną Tetrasomią 18p, czego jednym z problemów jest stopa końsko-szpotawa. Wada charakteryzuje się deformacja stopy i nieleczona prowadzi do kalectwa.

Już w drugim tygodniu życia Laury założono jej opatrunek gipsowy i rozpoczęto leczenie metoda Ponsetiego. Robilismy wszytsko, cotygodniowe gipsy, ortezy, buty z szyną derotacyjna Mitchella, dwa zabiegi operacyjne. Wszystko po to, aby nasza Laura była samodzielna. Niestety leczenie w Polsce nie przynosi oczekiwanych rezultatów i Laura ma stwierdzony nawrót choroby.

Szukając informacji w internecie, znalazłam grupę wsparcia dla rodziców dzieci z tą wadą stóp jak Laura. W ten sposób trafiłam na możliwość leczenia w Wiedniu u doktora Radlera. Jest on specjalista w leczeniu tej wady stóp i zajmuje się pacjentami po nieudanych próbach leczenia przez innych lekarzy. 

Chcemy dla naszej córeczki jak najlepiej, żeby mogła chodzić i biegać jak inne dzieci. Chcemy dać jej szansą na normalne życie...Niestety barierę stanowią koszty związane z leczeniem w Austrii, częstymi wyjazdami i możliwym zabiegiem operacyjnym. Nie chcemy już tracić czasu i patrzeć na cierpienie Laury. Dlatego z całego serca prosimy o pomoc i wierzymy, że dzięki Waszej pomocy uda nam się zrealizować plan, jakim jest zdrowie naszej córeczki.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę i udostępnianie. Państwa wsparcie podaruje Laurze szansę na samodzielność w przyszłości, za co w imieniu swoim i córki dziękujemy!


Komentarze


 • Alina Wichurka -Raffaello - awatar

  Alina Wichurka -Raffaello

  16.12.2023
  16.12.2023

  Raffaello

 • Oleśkaa Królak. Licytacja resoraki - awatar

  Oleśkaa Królak. Licytacja resoraki

  07.12.2023
  07.12.2023

  Licytacja resoraki

 • Ewelina Socha - awatar

  Ewelina Socha

  06.12.2023
  06.12.2023

  ❤️😘

 • M@nieQ - SOKÓŁ - awatar

  M@nieQ - SOKÓŁ

  04.12.2023
  04.12.2023

  🫶

31 692 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 383 osoby

Wpłaty: 383

Zosia - awatar
Zosia
10
Asia Mas - awatar
Asia Mas
100
Jadzia Agatka - awatar
Jadzia Agatka
20
Mariusz - awatar
Mariusz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Niemczewska - awatar
Anna Niemczewska
200
Jadzia Agatka licytacja szalik - awatar
Jadzia Agatka licytacja szalik
15
Daniel Królak - awatar
Daniel Królak
15
Joanna Nejman - awatar
Joanna Nejman
10
Agata Łętowska - awatar
Agata Łętowska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij