Zbiórka Kluski - kocie podrzutki - zdjęcie główne

Kluski - kocie podrzutki

2 505 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Agnieszka Kabiesz - awatar

Agnieszka Kabiesz

Organizator zbiórki

Drodzy Ludźkowie


Nazywamy się Kluski. Kocie podrzutki, to znaczy podrzucili naszą mamę z nami w brzuszku, trochę nas było, bo aż cała piątka (słownie pińć sztuk). Mama bardzo o nas walczyła bo jak się urodziłyśmy w komórce, u ludzi dobrej woli, co nas to znaczy mamę przygarnęli, to tak się trochę sturlaliśmy tam gdzie nie trzeba i prawie umarłśmy z zimna.

Całe szczęście się udało, poznaliśmy matkę zastępczą co nas w wieku 7 dni przywiozła do wielkiego Krakowa. To dopiero była przygoda, a byłyśmy straszliwie dzielne!

Trafiłyśmy do Mogetu, było nam tu całkiem dobrze, aż do zeszłego tygodnia, kiedy bardzo nas zaczęły boleć brzuszki i matka zastępcza musiała nas posłać do szpitalika. Najpierw po nocach jeździła z Garym, bo się najgorzej czuł ale później to już wszystkie miałyśmy mdłości z przodu i z tyłu.

Ta straszna historia ma dobre zakończenie, wróciłyśmy do domku tymczasowego, na nowo okupujemy pokój matki, ale matka zastępcza mówi że ma złe wieści. To znaczy po pierwsze jest nas tu razem z rezydentami i innymi tymczasami 12, więc chyba nie ma co liczyć na pozostanie. Szukamy więc domu i dzielnie go wypatrujemy, bo chcemy być kochane. Ale zanim to nastąpi to matka zastępcza mówi, że musimy pokryć koszty leczenia. A skąd my mamy takie pieniążki wziąć? Mamy tylko puchate futerka i duże dziury w brzuszku. Zarabiać też nie bardzo potrafimy, chociaż parę sztuczek by się wymyśliło np. wspinanie po zasłonach, biegi na przełaj po kanapach, fuczenie na starsze koty i tulenie się na akord. No i zawsze mozemy zrobic oczy tak jak ten kot w Shreek'u...

Matka zastępcza mówi, że to wzniosłe ale na rachunki nie wystarczy, dlatego ludziska kochane, prosimy was o pomoc. O pieniążki na pokrycie szpitalika, jedzenie i szczepienia. Bo to jest strasznie duuuużo pieniondzów jak na 5 małych kotków. 

Z góry dziękujemy mruczeniem


Kluski

Gary, Tygrys, Bagheera, Olza, Martha


Kochani, od 3 lat prowadzimy Dom Tymczasowy Moget w Krakowie.


https://www.facebook.com/DomTymczasowyDlaKotowMoget/


Udało nam się we współpracy z Fundacją Stawiamy na Łapy wydać do adopcji przez ten czas ponad 30 kotów. Dziś mamy w domu 12 kotów, co jest nielada wyzwaniem. Niestety spadły jeszcze na nas koszty szpitalika. Kociaki jedzą też jak szalone, co nas cieszy ale czyści nam skutecznie portfele. Błagamy o pomoc, bo z naszych pensji pokrycie takiej kwoty może być bardzo trudne.


Koszty:


Pobyt w klinice, diagnostyka i leczenie - 955 zł


Nocna wizyta na oddziale ratunkowym - 140 zł


Zaległe rachunki na jedzenie - 300 zł


Szczepienia i odrobaczenie - 300 zł


Pozostałe pieniążki chcielibśmy wydać na zakup karmy, miesięczny koszt utrzymania to ponad 200 zł.


Z góry dziękujemy za każdą złotówke
Aktualizacje


 • Agnieszka Kabiesz - awatar

  Agnieszka Kabiesz

  01.12.2016
  01.12.2016

  Kochani!
  Udało nam się zebrać całość kwoty. Wasza hojność nasz absolutnie pozytywnie zaskoczyła. Bardzo dziękujemy!!!
  Bez Was nie udałoby się spłacić długów i utrzymać Klusków!!!

  Z ostatnich wieści - Bagherra jest już w nowym domku, Tygrysek wybiera się do stałego domku w połowie grudnia. Pozostałe maluchy a raczej dosłownie Kluski szukają domu.
  Trzymajcie za nich (i za nas) kciuki.

  Jeszcze raz dziękujemy!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2016
  04.10.2016

  Zdrowia i domków Kluseczki :)

2 505 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Agnieszka Kabiesz - awatar

Agnieszka Kabiesz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Adam Brandt - awatar
Adam Brandt
400
Sabina - awatar
Sabina
5
Basia Madej - awatar
Basia Madej
39
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał Lutosławski - awatar
Michał Lutosławski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Piasecka - awatar
Justyna Piasecka
10
Asia - awatar
Asia
50
abelek - awatar
abelek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij