Zbiórka Kluski - kocie podrzutki - zdjęcie główne

Kluski - kocie podrzutki

2 505 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Agnieszka Kabiesz - awatar

Agnieszka Kabiesz

Organizator zbiórki

Drodzy Ludźkowie


Nazywamy się Kluski. Kocie podrzutki, to znaczy podrzucili naszą mamę z nami w brzuszku, trochę nas było, bo aż cała piątka (słownie pińć sztuk). Mama bardzo o nas walczyła bo jak się urodziłyśmy w komórce, u ludzi dobrej woli, co nas to znaczy mamę przygarnęli, to tak się trochę sturlaliśmy tam gdzie nie trzeba i prawie umarłśmy z zimna.

Całe szczęście się udało, poznaliśmy matkę zastępczą co nas w wieku 7 dni przywiozła do wielkiego Krakowa. To dopiero była przygoda, a byłyśmy straszliwie dzielne!

Trafiłyśmy do Mogetu, było nam tu całkiem dobrze, aż do zeszłego tygodnia, kiedy bardzo nas zaczęły boleć brzuszki i matka zastępcza musiała nas posłać do szpitalika. Najpierw po nocach jeździła z Garym, bo się najgorzej czuł ale później to już wszystkie miałyśmy mdłości z przodu i z tyłu.

Ta straszna historia ma dobre zakończenie, wróciłyśmy do domku tymczasowego, na nowo okupujemy pokój matki, ale matka zastępcza mówi że ma złe wieści. To znaczy po pierwsze jest nas tu razem z rezydentami i innymi tymczasami 12, więc chyba nie ma co liczyć na pozostanie. Szukamy więc domu i dzielnie go wypatrujemy, bo chcemy być kochane. Ale zanim to nastąpi to matka zastępcza mówi, że musimy pokryć koszty leczenia. A skąd my mamy takie pieniążki wziąć? Mamy tylko puchate futerka i duże dziury w brzuszku. Zarabiać też nie bardzo potrafimy, chociaż parę sztuczek by się wymyśliło np. wspinanie po zasłonach, biegi na przełaj po kanapach, fuczenie na starsze koty i tulenie się na akord. No i zawsze mozemy zrobic oczy tak jak ten kot w Shreek'u...

Matka zastępcza mówi, że to wzniosłe ale na rachunki nie wystarczy, dlatego ludziska kochane, prosimy was o pomoc. O pieniążki na pokrycie szpitalika, jedzenie i szczepienia. Bo to jest strasznie duuuużo pieniondzów jak na 5 małych kotków. 

Z góry dziękujemy mruczeniem


Kluski

Gary, Tygrys, Bagheera, Olza, Martha


Kochani, od 3 lat prowadzimy Dom Tymczasowy Moget w Krakowie.


https://www.facebook.com/DomTymczasowyDlaKotowMoget/


Udało nam się we współpracy z Fundacją Stawiamy na Łapy wydać do adopcji przez ten czas ponad 30 kotów. Dziś mamy w domu 12 kotów, co jest nielada wyzwaniem. Niestety spadły jeszcze na nas koszty szpitalika. Kociaki jedzą też jak szalone, co nas cieszy ale czyści nam skutecznie portfele. Błagamy o pomoc, bo z naszych pensji pokrycie takiej kwoty może być bardzo trudne.


Koszty:


Pobyt w klinice, diagnostyka i leczenie - 955 zł


Nocna wizyta na oddziale ratunkowym - 140 zł


Zaległe rachunki na jedzenie - 300 zł


Szczepienia i odrobaczenie - 300 zł


Pozostałe pieniążki chcielibśmy wydać na zakup karmy, miesięczny koszt utrzymania to ponad 200 zł.


Z góry dziękujemy za każdą złotówke
Aktualności


 • Agnieszka Kabiesz - awatar

  Agnieszka Kabiesz

  01.12.16
  01.12.16

  Kochani! Udało nam się zebrać całość kwoty. Wasza hojność nasz absolutnie pozytywnie zaskoczyła. Bardzo dziękujemy!!! Bez Was nie udałoby się spłacić długów i utrzymać Klusków!!! Z ostatnich wieści - Bagherra jest już w nowym domku, Tygrysek wybiera się do stałego domku w połowie grudnia. Pozostałe maluchy a raczej dosłownie Kluski szukają domu. Trzymajcie za nich (i za nas) kciuki. Jeszcze raz dziękujemy!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.16
  04.10.16

  Zdrowia i domków Kluseczki :)

2 505 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Agnieszka Kabiesz - awatar

Agnieszka Kabiesz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Adam Brandt - awatar
Adam Brandt
400
Sabina - awatar
Sabina
5
Basia Madej - awatar
Basia Madej
39
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał Lutosławski - awatar
Michał Lutosławski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Piasecka - awatar
Justyna Piasecka
10
Asia - awatar
Asia
50
abelek - awatar
abelek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij