Zbiórka Pomoc dla Imbira - zdjęcie główne

Pomoc dla Imbira

1 700 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zaginione / znalezione / uratowane zwierzęta - Turek i okolice to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do zwierząt i chęć niesienia im pomocy. Jesteśmy domem tymczasowym dla bezdomnych zwierząt, zapewniamy im opiekę weterynaryjną, pełne miski i zajmujemy się szukaniem dla nich domów.

Jestem Imbir , jestem chory, chce żyć.


Kilka dni temu dostaliśmy telefon od zrozpaczonej kobiety , która od wielu lat dokarmia wolnożyjące koty na jednym z osiedli w Turku. Od trzech lat na jedzenie przychodził również Imbir.  Jednak nie był on kotem wolnożyjącym jakie wszyscy znamy. Jest oswojony, kocha ludzi, ogromny pieszczoch , który domaga się przytulania i uwagi.  To taki kot, który od razu rozkochuje w sobie wszystkich.  Imbir zachorował , został zabrany przez Panią karmicielkę do domu , jednak nie mógł tam zostać ze względu na dwa psy , które nie akceptują kotów .  
Imbir zamieszkał w naszym domu tymczasowym.  Kocurek jest już po wizycie u weterynarza i nie mamy dobrych wiadomości...
- zaawansowany koci katar
- zapalenie górnych dróg oddechowych
- wszoły i pchły
- wychudzenie (waży zaledwie 2.7 kg )
- złamane dwa zęby
- świerzb w uszach
- odwodnienie

Imbir od 5 dni nie załatwiał się , dlatego zostało wykonane USG i RTG brzucha.  Kocurek ma powiększone nerki (mocz został przekazany do badania) oraz wątrobę, a w jego jelitach zalegała bardzo duża ilość kału (została wykonana lewatywa).  Imbir został podłączony pod kroplówkę, została pobrana krew na biochemię, pobrany został również wymaz z nosa i oczu na antybiogram.  Na następnej wizycie zostaną wykonane testy na FIV i FeLV oraz choroby wirusowe. Czekamy teraz na wyniki dzisiejszych badań.
Powiemy krótko - jest źle.  To kolejny kot z masą problemów zdrowotnych i koszt jego leczenia będzie ogromny. Każda dobra dusza , która chce pomóc Imbirowi w walce z chorobą , może wesprzeć zbiórkę na jego leczenie.  Wiemy,  że po raz kolejny prosimy o pomoc , ale bez waszego wsparcia nie jesteśmy wstanie ratować poważnie chorych zwierząt.  Brakuje nam podstawowych rzeczy jak żwirek czy karma dla kotów. Każda pomoc jest na wagę złota, każda puszka i każdy worek żwirku. To dzięki wam możemy ratować te zwierzęta.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.02.2019
  19.02.2019

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego znalezienia kochającego domku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2019
  31.01.2019

  Zdrówka kotku

 • Marczak Images - awatar

  Marczak Images

  31.01.2019
  31.01.2019

  Trzymaj się!

 • agnieszka szlucha - awatar

  agnieszka szlucha

  31.01.2019
  31.01.2019

  Trzymaj sie chłopaczku

1 700 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Ewelina Woźniak - awatar
Ewelina Woźniak
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Rybarska - awatar
Ewa Rybarska
10
KLASA I A LO TUREK - awatar
KLASA I A LO TUREK
215
Kate - awatar
Kate
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Arleta Honorata - awatar
Arleta Honorata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij