Zbiórka Pomoc dla Imbira - zdjęcie główne

Pomoc dla Imbira

1 700 zł z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zaginione / znalezione / uratowane zwierzęta - Turek i okolice to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do zwierząt i chęć niesienia im pomocy. Jesteśmy domem tymczasowym dla bezdomnych zwierząt, zapewniamy im opiekę weterynaryjną, pełne miski i zajmujemy się szukaniem dla nich domów.

Jestem Imbir , jestem chory, chce żyć.


Kilka dni temu dostaliśmy telefon od zrozpaczonej kobiety , która od wielu lat dokarmia wolnożyjące koty na jednym z osiedli w Turku. Od trzech lat na jedzenie przychodził również Imbir.  Jednak nie był on kotem wolnożyjącym jakie wszyscy znamy. Jest oswojony, kocha ludzi, ogromny pieszczoch , który domaga się przytulania i uwagi.  To taki kot, który od razu rozkochuje w sobie wszystkich.  Imbir zachorował , został zabrany przez Panią karmicielkę do domu , jednak nie mógł tam zostać ze względu na dwa psy , które nie akceptują kotów .  
Imbir zamieszkał w naszym domu tymczasowym.  Kocurek jest już po wizycie u weterynarza i nie mamy dobrych wiadomości...
- zaawansowany koci katar
- zapalenie górnych dróg oddechowych
- wszoły i pchły
- wychudzenie (waży zaledwie 2.7 kg )
- złamane dwa zęby
- świerzb w uszach
- odwodnienie

Imbir od 5 dni nie załatwiał się , dlatego zostało wykonane USG i RTG brzucha.  Kocurek ma powiększone nerki (mocz został przekazany do badania) oraz wątrobę, a w jego jelitach zalegała bardzo duża ilość kału (została wykonana lewatywa).  Imbir został podłączony pod kroplówkę, została pobrana krew na biochemię, pobrany został również wymaz z nosa i oczu na antybiogram.  Na następnej wizycie zostaną wykonane testy na FIV i FeLV oraz choroby wirusowe. Czekamy teraz na wyniki dzisiejszych badań.
Powiemy krótko - jest źle.  To kolejny kot z masą problemów zdrowotnych i koszt jego leczenia będzie ogromny. Każda dobra dusza , która chce pomóc Imbirowi w walce z chorobą , może wesprzeć zbiórkę na jego leczenie.  Wiemy,  że po raz kolejny prosimy o pomoc , ale bez waszego wsparcia nie jesteśmy wstanie ratować poważnie chorych zwierząt.  Brakuje nam podstawowych rzeczy jak żwirek czy karma dla kotów. Każda pomoc jest na wagę złota, każda puszka i każdy worek żwirku. To dzięki wam możemy ratować te zwierzęta.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.02.19
  19.02.19

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego znalezienia kochającego domku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.19
  31.01.19

  Zdrówka kotku

 • Marczak Images - awatar

  Marczak Images

  31.01.19
  31.01.19

  Trzymaj się!

 • agnieszka szlucha - awatar

  agnieszka szlucha

  31.01.19
  31.01.19

  Trzymaj sie chłopaczku

1 700 zł z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Ewelina Woźniak - awatar
Ewelina Woźniak
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Rybarska - awatar
Ewa Rybarska
10
KLASA I A LO TUREK - awatar
KLASA I A LO TUREK
215
Kate - awatar
Kate
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Arleta Honorata - awatar
Arleta Honorata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij