Zbiórka Mówią, nadzieja umiera ostatnia - miniaturka zdjęcia

Mówią, nadzieja umiera ostatnia

Zbiórka Mówią, nadzieja umiera ostatnia - zdjęcie główne

Mówią, nadzieja umiera ostatnia

610 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Pękają nam serca... tak, na milion kawałków. Leo jest z nami juz tak długo, mamy ciągle nadzieję choć zaczyna ona powoli gasnąć...

Leoś trafił do nas jako roczny podlotek. Przez rok jego życie było pasmem nieszczęść. Właściciel zamykał go w piwnicy. Tam Leo spędzał cały czas. Czekał na spacery. "Spacery" owszem były, raz na kilka dni, kilka minut na podwórku. 

Odbiło się to na psychice młodego psa. On chciał żyć, poznawać świat, ludzi, a ktoś mu to odebrał. Leo zaczął mieć problemy z emocjami. 

Właścicielowi postawiono zarzuty o znęcanie się. Leo trafił pod naszą opiekę. Umieściliśmy go w hotelu, gdzie pod czujną opieką zaczął poznawać świat i panujące w nim zasady. Minęły dwa lata. Dwa lata czekania na dom, na tymczas, na miłość, na kogoś... Mówią że nadzieja umiera ostatnia. Nadal mamy nadzieję, nadal wierzymy...

Pomimo dramatycznej sytuacji w jakiej go zabraliśmy, Leo jest  od dawna gotowy na adopcję.

Nieustannie szukamy domu tymczasowego... Ale bez efektu :(

Dlatego musimy, choć naprawdę jest to dlanas trudne prosić was wciąż na nowo o środki na hotel!

Mamy zaległości za 2 miesiące, za chwilę pojawi się nowa faktura. Koło się zamyka... Błagamy o DOM DLA LEO, prosimy o pomoc w opłatach.


Jesteście z nami?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
610 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Majk - awatar
Majk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
sylwia hajbowicz - awatar
sylwia hajbowicz
50
Marta i Piotr - awatar
Marta i Piotr
200
Kotka Opal - awatar
Kotka Opal
20
Ewa Gardner - awatar
Ewa Gardner
50
Kotka Opal - awatar
Kotka Opal
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij