Zbiórka Za wcześnie na śmierć - miniaturka zdjęcia

Za wcześnie na śmierć

Zbiórka Za wcześnie na śmierć - zdjęcie główne

Za wcześnie na śmierć

490 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Leonka z nami już nie na, ale dług pozostał. Brakuje jakieś 200 zł ( 100 zł poszło na karmę+ prowizja) 

03.05

Leonek wczoraj odszedł. Po odstawieniu kroplówek jego stan bardzo się pogorszył. Nie jadł, nie reagował na nic, leżał skulony. Przed podjęciem decyzji powtórzyliśmy badania, parametry poszły  mocno w górę, w przeciągu 5 dni od ostatnich badań. 

Śmierć Leonka to dla nas ogromny ból. Ale wiemy, że zrobiliśmy co trzeba. 


Edit 26.04

Leon miał dziś badana krew i jonogram. Niestety mocznik i kreatynina wzrosła :( Krew ma rozrzedzoną, od dziś będzie dostawał po pół kroplówki. Doszedł też ropień, który został wczoraj oczyszczony, został wydrążony inny antybiotyk. Tyle dobrego, że ma apetyt i ma dobre samopoczucie. Na dzień dzisiejszy dług w lecznicy wynosi około 350 zł + została zamowiona karma za 100 zł. We wtorek wizyta kontrolna, potem zobaczymy jak siebie będzie radził bez kroplówek. :(  Po majówce badania krwi. 

l

Edit

Leonkowi wciąż podajemy leki i kroplówki. Niestety doszła biegunka. W piątek będzie miał biochemie i jonogram. Na szczęście samopoczucie Leona się poprawiło, a i apetyt ma większy. Została zamówiona karma z obniżonym fosforem. Potem będziemy myśleć o wizycie u radiologa i USG z Dopplerem. 

Leonek jest kotem działkowym od 3 lat. Jako młody kocur został prawdopodobnie podrzucony na działki. Od tego czasu dokarmia go kobieta, o wielkim sercu dla zwierząt i starszy Pan, dla którego Leonek jest oczkiem w głowie.  Zimą został wykastrowany. Dotychczas wszelkie koszty za odrobaczanie czy leczenie różnych infekcji  opłacali sami. Tym razem, też nie chcieli prosić o pomóc... ale nie spodziewali się takiej wstępnej diagnozy.

Leonek ostatnio podupadł na zdrowiu. Stal się apatyczny i nie chciał jeść, chociaż zawsze czekał pierwszy na śniadanie. Karmiciele od razu zabrali go do weterynarza.  Biochemia, parametry nerkowe wyszły złe. W pyszczku bagno. Dostał antybiotyki, przez 3 dni dostawał kroplówki. Mieliśmy wielką nadzieję, że nerki ruszą. Niestety, parametry nerkowe poszły w górę. Na działkach grasuje truciciel, już kilka kotów zostało znalezionych martwych z pianą w pysku. Możliwe, że Leonek skubnął coś zatrutego.

Ma około 4 lat. W tym wieku przewlekła niewydolność nerek zdarza się,choć częściej chorują koty starsze.  liczymy, że to ostra niewydolnośc, i  nerki zaczną pracować.  Póki co, nie dopuszczamy do siebie myśli, żeby poddać go eutanazji. Póki jest nadzieja, będziemy robić wszystko, żeby go z tego wyciągnąć, a jeśli okaże się, że to PNN,  to zrobimy wszystko, aby jego życie było komfortowe i bezbolesne, na ile to będzie możliwe.  Wiąże się to z kolejnymi wizytami, a co za tym idzie kosztami.  Fundacja Alarmowy Fundusz Nadzieji na Życie  zgodziła się pomóc, i w porozumieniu z Panią prezes powstała zbiórka.  Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przesłane na Fundacyjne konto. 

Dzisiaj- w Wielką Sobotę pojechaliśmy z Leonkiem na kolejną kroplówkę.  Cierpliwie ją znosi. Po świętach powtorna biochemia. Trzymajcie kciuki, żeby nasz działkowicz się z tego wygrzebał a nerki zaczęły współpracować.

Wstawiam wypis z dotychczasowych wizyt

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
490 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jolanta T - awatar
Jolanta T
20
Sylwia Wojtasik - awatar
Sylwia Wojtasik
20
Dorota - awatar
Dorota
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Szuryn - awatar
Karolina Szuryn
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij