Zbiórka Szansa dla Lili - zdjęcie główne

Szansa dla Lili

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Joanna Drogosz - awatar

Joanna Drogosz

Organizator zbiórki

Początek

To niewiarygodne jak jeden dzień potrafi zasądzić o całej naszej przyszłości.

Wiadomość o ciąży otworzyła bramę na nowe życie, radość dwójki młodych ludzi spodziewających się pierwszego dziecka jest niewyobrażalna. Mnóstwo planów, marzeń i postanowień. Byłam bezrobotna, z początku myślałam o podjęciu pracy tak by dorobić w początkach ciąży na wyprawkę dla potomka, pojawił się pierwszy problem - ciąża okazała się być zagrożoną, co uniemożliwiło mi podjęcie jakiejkolwiek pracy. Ojciec dziecka dorabiał ile mógł by starczyło na bieżące życie i odłożenie na wyprawkę. Potrzeba pieniędzy sprowadziła Go do tego, że pracował bez umowy. Ale wszystko zapowiadało się pomyślnie. 

Wypadek

Pewnego dnia wszystko się zawaliło, przyszły tata miał wypadek, z którego wyszedł z ciężkimiobrażeniami, w tym obrażeniami kręgosłupa. Dziś jest niezdolny do pracy. Odłożone pieniądze zaczęły znikać na opłaty, leki, jedzenie, aż w pewnym momencie ich brakło. To był moment kiedy trzeba było się wynieść. Nie mieliśmy wiele, jedynym co nam pozostało to niewielki plac ze starym budynkiem gospodarczym i tam zmuszeni zostaliśmy zamieszkać.

Brak perspektyw

W tym momencie nie mamy na życie, nie mówiąc już o zakupie rzeczy dla dziecka.

Nadzieją dla nas pozostawało odszkodowanie za wypadek, niestety to zostanie wypłacone po ukończeniu rehabilitacji, z czego ta potrwa około roku, a stan zdrowie nie pozwala jeszcze na jej rozpoczęcie.

Lili urodzi się za dwa miesiące. Stan budynku w jakim mieszkamy nie pozwala nam na zmianę jego statusu z gospodarczego na mieszkalny. Jest w nim podłącze wody, ale nie mamy nawet łazienki. Przez co nie mamy meldunku i Lili też mieć go nie będzie, co automatycznie zwalnia nas z możliwości zasiłków społecznych, a nawet ubezpieczenia zdrowotnego dla małej.

Szansa na nowe życie!

Mamy jedną szansę by córka pozostała z nami - remont budynku. Nie dysponujemy groszem, a żadnemu z nas nie przysługuje kredyt. Dlatego zwracam się o pomoc. Kwota jest minimalną by ze starej rudery zrobić budynek akceptowalny jako do zamieszkania, co umożliwi nam i Lili meldunek. Wtedy będziemy mogli starać się o zasiłek. Wiem, że możemy dać radę!

Do porodu pozostały już tylko dwa miesiące. Mamy bardzo mało czasu, ale nie zamierzamy się poddać! Za nic nie oddamy tak długo wyczekiwanej córki i zrobimy wszystko, by zapewnić jej godne życie.

Wierzę, że są ludzie o dobrym sercu. Każda złotówka pozwoli nam na dalszą walkę! 

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Joanna Drogosz - awatar

Joanna Drogosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij