Zbiórka Liszka i Las - niezwykła książka - zdjęcie główne

Liszka i Las - niezwykła książka

1 096 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Aga Nowa - awatar

Aga Nowa

Organizator zbiórki

Istnieją przyjaźnie, które przychodzą i odchodzą. Przynoszą doświadczenie, radość i czasem znikają. Są też takie,które trwają pomimo zmian i kolejnych etapów życia. Rok 2019 jest dla nas szczególny. Mija 25 lat znajomości. Przyjaźni, która nie dba o czas i o dystans. Relacji, która przetrwała dzięki szczypcie magii, która łączy serca.Pomimo tego, że nasze ścieżki życia prowadziły w innych kierunkach, a osobisty rozwój, zmiany sprawiły, że fizycznie nie miałyśmy kontaktu, w głębi serca pozostałyśmy dla siebie częścią, która jest częścią nas samych.

 

Z tej okazji postanowiłyśmy podjąć się realizacji marzenia, które od kilku lat zaprzątało wolne myśli, a ciągle było odsuwane w czasie ze względu na prozę życia.

Postanowiłyśmy napisać i wydać krótkie historie dla dzieci i rodziców. Serię 5 opowiadań. Bajki, które nie będą zbyt magiczne, lecz tylko trochę… Nie będą zbyt udziwnione - lecz tylko trochę. Nie będą krzyczeć - jestem nowa, kolorowa i dizajnersko wymyślna - lecz tylko trochę.  Jednocześnie będą bliskie dzieciom i rodzicom.

Pierwsza część nosi tytuł: „Liszka i Las. Dzień dobry w Lesie.” Jest to historia o nowym mieszkańcu lasu, który dzięki trosce innych powoli oswaja się ze światem, uczy się go i poznaje bliskich. Historia o każdym z nas.

Książka jest ukończona, z pięknymi ilustracjami. Tworzonymi naprawdę a nie tylko cyfrowo.  Po korekcie, redakcji, gotowa do druku….

Na ten cel potrzebujemy przynajmniej 5000, by wydać ją w 200 egzemplarzach.

Stworzyłyśmy stronę, e-booka oraz kolorowanki, które są  nagrodą za wsparcie naszego projektu.

www.liszkailas.pl

 Dodatkowo postanowiłyśmy również przeznaczyć dochód ze sprzedaży książeczek na Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Spełniając swoje marzenie pragniemy także zrobić coś dobrego dla innych i być może wspomóc marzenia tych najmniejszych – dzieci. 

 Zebraną kwotę przeznaczymy na druk książek. Jeśli uda nam się zebrać więcej przeznaczymy na ilustracje do kolejnych części.

Pomóż nam zrealizować nasze marzenie. Każda kwota jest ważna – dla osób, które wesprą nas kwotą minimum 20 zł przygotowałyśmy w ramach podziękowań kolorowanki z postaciami z bajki, natomiast osoby, które wesprą nas kwotą 50 zł lub więcej otrzymają nasz e-book! - pamiętaj, aby podać swój e-mail! 

Więcej możesz zobaczyć na stronie www.liszkailas.pl

 

 

 

 

Aktualizacje


  • Aga Nowa - awatar

    Aga Nowa

    09.11.19
    09.11.19

    Kochani! Zbiórka dalej trwa! Ale już ogłaszamy sukces! Dzięki Wam udało się wydrukować pierwsze niepowtarzalne 50 egzemplarzy!!! Można je kupić tu: https://allegro.pl/oferta/liszka-i-las-dzien-dobry-w-lesie-przedsprzedaz-8483229797?fbclid=IwAR38LmLtbSBCbGs8JJBo8SlRXTfww3gqt5ELvWNHU5AIEJAsjOx1EexaISM Zapraszamy i wierzymy, że zbierzemy pieniądze na wydruk pozostałych!

1 096 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Aga Nowa - awatar

Aga Nowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata - awatar
Agata
100
Marcin El - awatar
Marcin El
50
Mag Hat - awatar
Mag Hat
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pan Płynie Przez Piekło - awatar
Pan Płynie Przez Piekło
50
Damian - awatar
Damian
20
Evva Ovv - awatar
Evva Ovv
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij