Zbiórka Na leczenie i ratowanie Lokiego. - zdjęcie główne

Na leczenie i ratowanie Lokiego.

35 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

LOKI to około trzyletni owczarek niemiecki, czarny, podpalany. Wdniu 1.I.2017 został przywieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Przeszedł dwutygodniowa kwarantannę oraz w dniu 1.II.2017 został wykastrowany. Od dnia 2.II.2017 przybywał na dworze w boksie. Zimno, mróz, strach i lęk spowodowały u pieska chorobę układu moczowego. Dostawał rożne leki w tym antybiotyk i sterydy.

W dniu 12.II.2017 został adoptowany przez panią Ewę z adnotacją w umowie adopcyjnej jako zwierzę zdrowe.

Po upływie 24 godzin właścicielka psa mocno zaniepokojona bezwiednym popuszczaniem moczu w mieszkaniu zgłosiła się do weterynarza. Badanie ogólne wykazało wychudzenie-waga 23 kg, obrzęk w linii szwu z podejrzeniem tworzenia się ziarniniaka pokastracyjnego, zmiany o charakterze wrzodziejącym na napletku, bezwiedne popuszczanie moczu. Weterynarz zalecił antybiotyk Rilexine 600mg, witaminy oraz ogólne badanie moczu.

Loki do dnia dzisiejszego odbył 7 wizyt lekarskich w rożnych przychodniach. Miał wykonane dwa posiewy moczu, dwa badania ogólne moczu, pełną morfologie, tezy USG układu moczowego oraz urografie w znieczuleniu ogólnym. Leki jakie dostawał piesek to Rielexine, Propalin oraz do uszu, gdzie stwierdzono grzybicę OPOM+F, preparatydo kąpieli (szampony lecznicze) Vagotyl i Hexodem na odparzenia nabrzuchu.

Do chwili obecnej koszty wizyt, badań, leków przekroczyły 1800 zł. 

Po urografii w dniu 4.II.2017 u psa stwierdzono rozdęcie/uchyłekpęcherza moczowego w miejscu przejścia pęcherza moczowego w cewkę. Wskazany zabieg chirurgiczny aby piesek przestał bezwiednie popuszczać mocz. Weterynarz koszty operacji oszacował na około 1200 zł. Dalsze koszty leczenia pooperacyjnego są w tej chwili nieznane.

Wypisy wizyt są dostępne w naszej Fundacji. Na każdym wypisie i karcie leczenia oraz badaniach dostępne są dane właścicieli oraz przychodni, których nie udostępniamy ogólnie. Jeżeli darczyńcy chcieliby zobaczyć wypisy, prosimy o kontakt z nami.

Pani Ewa, która jest właścicielką Lokiego pracuje jako pomoc w przedszkolu, mąż jest na emeryturze. Ich środki finansowe są bardzo ograniczone. Pani Ewa zaciągnęła pożyczkę w pracy aby sprostać wszystkim wydatkom. Niestety koszta są bardzo ogromne i dlatego  zgłosiła się o pomoc do nas, dlatego dla Lokiego i Pani Ewy tworzymy właśnie tę zbiórkę.
Bardzo prosimy Państwa o pomoc, każda najmniejsza wpłata jest na wagę zdrowia psiaka. 


Aktualizacje


 • Fundacja Bo Ja Kocham Psy - awatar

  Fundacja Bo Ja Kocham Psy

  07.05.2017
  07.05.2017

  Szanowni Państwo. W związku z bardzo przykrą sytuacją, która ostatnio zaistniała, pragniemy Państwa serdecznie przeprosić i poinformować, iż Loki został przez Panią Ewę oddany 2 maja do schroniska. Niestety Pani Ewa nie poinformowała Nas o tym fakcie. Zbiórka na pomagam.pl zostaje zatrzymana, jeżeli tylko uda Nam się zwrócić wpłacającym pieniądze (35 złotych), zostaną zwrócone, jeżeli nie przez portal pomagam.pl to bezpośrednio z konta Fundacji.

  Bardzo przepraszamy za tak nieprzyjemną sytuację, dla Nas jest to również bardzo przykre.

35 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Dąbrowska - awatar
Anna Dąbrowska
15
Natalia K - awatar
Natalia K
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij