Zbiórka Sterylizacja potrzebna na cito! - zdjęcie główne

Sterylizacja potrzebna na cito!

302 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Pamiętacie naszego Nemo? Kocurek z martwicą ogona. Jemu już pomogliśmy i chłopak ma się świetnie. Teraz chcemy pomóc jego koleżance – Loli.

Lola została znaleziona w sierpniu zeszłego roku przez Panią, która opiekuje się kotami. Tego dnia bardzo mocno padało i kotka była przemarznięta, przemoczona i przypominała małą kupkę nieszczęścia. Po osuszeniu, nakarmieniu i ogrzaniu, okazała się być bardzo przyjazna w stosunku do pozostałych kocich mieszkańców, a także bardzo milusia dla Pani Opiekunki.

Lola niestety cierpi na chorobę sierocą, która objawia się ssaniem kocyka. Jednak nie przeszkadza jej to w codziennych zabawach, takich jak zaczepianie Nemo, a także polowanie na udomowionego bażanta. Na szczęście polowania są bezskuteczne i bażant ma się dobrze :)

Kochani, Lola ma około 8 miesięcy, większość czasu przebywa na dworze, bo bardzo to lubi. Kotka pilnie potrzebuje zabiegu sterylizacji! Bardzo chcemy pomóc Pani Małgorzacie i sfinansować zabieg Loli.

Kwota 300 zł to dla jednych niewiele, ale dla opiekunki 11 kotów to duży wydatek.

W kwocie tej mieści się:

·        sterylizacja z ubrankiem + wizyta kontrolna – 185 zł,

·        odpchlenie, odrobaczenie, szczepienie – 75 zł,

·        karma  – 40 zł.

 Wiecie dobrze, że razem możemy zrobić wiele dobrego!

302 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Gosia M - awatar
Gosia M
50
Ania Klimek - awatar
Ania Klimek
50
Adrian - awatar
Adrian
50
Elżbieta Domańska - awatar
Elżbieta Domańska
30
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
Marta - awatar
Marta
10
JOANNA - awatar
JOANNA
10
Dorota - awatar
Dorota
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek - awatar
Maciek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij