Zbiórka Sterylizacja potrzebna na cito! - zdjęcie główne

Sterylizacja potrzebna na cito!

302 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Pamiętacie naszego Nemo? Kocurek z martwicą ogona. Jemu już pomogliśmy i chłopak ma się świetnie. Teraz chcemy pomóc jego koleżance – Loli.

Lola została znaleziona w sierpniu zeszłego roku przez Panią, która opiekuje się kotami. Tego dnia bardzo mocno padało i kotka była przemarznięta, przemoczona i przypominała małą kupkę nieszczęścia. Po osuszeniu, nakarmieniu i ogrzaniu, okazała się być bardzo przyjazna w stosunku do pozostałych kocich mieszkańców, a także bardzo milusia dla Pani Opiekunki.

Lola niestety cierpi na chorobę sierocą, która objawia się ssaniem kocyka. Jednak nie przeszkadza jej to w codziennych zabawach, takich jak zaczepianie Nemo, a także polowanie na udomowionego bażanta. Na szczęście polowania są bezskuteczne i bażant ma się dobrze :)

Kochani, Lola ma około 8 miesięcy, większość czasu przebywa na dworze, bo bardzo to lubi. Kotka pilnie potrzebuje zabiegu sterylizacji! Bardzo chcemy pomóc Pani Małgorzacie i sfinansować zabieg Loli.

Kwota 300 zł to dla jednych niewiele, ale dla opiekunki 11 kotów to duży wydatek.

W kwocie tej mieści się:

·        sterylizacja z ubrankiem + wizyta kontrolna – 185 zł,

·        odpchlenie, odrobaczenie, szczepienie – 75 zł,

·        karma  – 40 zł.

 Wiecie dobrze, że razem możemy zrobić wiele dobrego!

302 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Gosia M - awatar
Gosia M
50
Ania Klimek - awatar
Ania Klimek
50
Adrian - awatar
Adrian
50
Elżbieta Domańska - awatar
Elżbieta Domańska
30
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
Marta - awatar
Marta
10
JOANNA - awatar
JOANNA
10
Dorota - awatar
Dorota
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek - awatar
Maciek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij