Zbiórka Loret potrzebuje naszej pomocy ! - zdjęcie główne

Loret potrzebuje naszej pomocy !

357 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani nasza 25 letnia klacz Loret wylądowała w szpitalu dla koni :(

Jakiś czas temu bardzo straciła na wadze. Wezwaliśmy weterynarza i okazało się, że powodem są zęby.  Zwykłe tarnikowanie nie pomogło L Klaczka musi mieć usunięte 2 trzonowce, które są w stanie zapalnym, ruszają się i bardzo bolą. Z tego powodu Loret nie dojadała :(

Wyrywanie trzonowców może odbyć się tylko w klinice, gdzie koń jest pod specjalistyczną opieką.

Na domiar złego przyplątała się żółtaczka :(

Kochani Loret musi zostać w klinice przez jakiś czas.

Bardzo, bardzo prosimy o pomoc ponieważ będzie nas to kosztowało bardzo dużo, a pieniążki z jednego procenta już prawie się skończyły i obawiamy się, że może nie starczyć na pokrycie kosztów leczenia klaczy, a nie możemy zostawić jej bez pomocy weterynaryjnej i skazać na ból i cierpienie :(


Nasza działalność to wolontariat, pomagamy bo chcemy to robić i nie pobieramy z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Pod swoją opieką mamy klika starych koni. Rocznie robimy kilkaset interwencji związanych z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt. Leczymy kilkaset zwierząt i szukamy im nowych domów.

Błagamy pomóżcie nam pomagać dalej !!

Dziś tej pomocy potrzebuje starowinka Loret :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
357 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata Jurek - awatar
Małgorzata Jurek
7
Grażyna Wróbel - awatar
Grażyna Wróbel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Rejnowicz - awatar
Joanna Rejnowicz
50
Ewa Płonka - awatar
Ewa Płonka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zuza - awatar
Zuza
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij