Zbiórka Loret potrzebuje naszej pomocy ! - miniaturka zdjęcia

Loret potrzebuje naszej pomocy !

Zbiórka Loret potrzebuje naszej pomocy ! - zdjęcie główne

Loret potrzebuje naszej pomocy !

347 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Kochani nasza 25 letnia klacz Loret wylądowała w szpitalu dla koni :(

Jakiś czas temu bardzo straciła na wadze. Wezwaliśmy weterynarza i okazało się, że powodem są zęby.  Zwykłe tarnikowanie nie pomogło L Klaczka musi mieć usunięte 2 trzonowce, które są w stanie zapalnym, ruszają się i bardzo bolą. Z tego powodu Loret nie dojadała :(

Wyrywanie trzonowców może odbyć się tylko w klinice, gdzie koń jest pod specjalistyczną opieką.

Na domiar złego przyplątała się żółtaczka :(

Kochani Loret musi zostać w klinice przez jakiś czas.

Bardzo, bardzo prosimy o pomoc ponieważ będzie nas to kosztowało bardzo dużo, a pieniążki z jednego procenta już prawie się skończyły i obawiamy się, że może nie starczyć na pokrycie kosztów leczenia klaczy, a nie możemy zostawić jej bez pomocy weterynaryjnej i skazać na ból i cierpienie :(


Nasza działalność to wolontariat, pomagamy bo chcemy to robić i nie pobieramy z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Pod swoją opieką mamy klika starych koni. Rocznie robimy kilkaset interwencji związanych z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt. Leczymy kilkaset zwierząt i szukamy im nowych domów.

Błagamy pomóżcie nam pomagać dalej !!

Dziś tej pomocy potrzebuje starowinka Loret :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
347 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

Małgorzata Jurek - awatar
Małgorzata Jurek
7
Grażyna Wróbel - awatar
Grażyna Wróbel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Rejnowicz - awatar
Joanna Rejnowicz
50
Ewa Płonka - awatar
Ewa Płonka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zuza - awatar
Zuza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij