FUNDACJA CERBER GODNOŚĆ DLA ZWIERZĄT
Lucek bardzo Wam dziękuje za pomoc w zebraniu funduszy na opłacenie zabiegu kastracji i badań.
Aktualizacja: 5 sierpnia 2023
Lucek adoptowany
Spakował się bez problemu i pojechał do swojego nowego domu. Wszystko wypadło dobrze i o dziwo Lucek dał się od razu wziąć na ręce.
Opiekunowie w najbliższych dniach mają zadbać o zabezpieczenie okien. Wiemy, że to ryzykowne, ale alternatywa siedzenia w kennelu 90x60 jest gorsza od stałego kontaktu z człowiekiem. Szansa adopcji pojawiła się niespodziewanie i postanowiliśmy ją wykorzystać.
Do rozwiązania pozostaje kwestia szczepienia i ekstrakcji zębów.
Będziemy Was informować.
Trzymajcie kciuki za Lucka
Teoretycznie powinniśmy zakończyć tę zbiórkę, jednak nasza sytuacja finansowa jest trudna, pod opieką pozostaje ponad 60-ciu podopiecznych. Nie mamy zbytnio wyjścia.---
Kilka tygodni temu dołączył do jednego z toruńskich kocich stad. Przyszedł kulejący z raną na boku, chudy, zaniedbany, jakby przed chwilą przejechało po nim auto. Może tak było, a może tak długo się błąkał i był przeganiany? Tego się nie dowiemy. Nie pozwalał się do siebie zbliżyć. Szukamy informacji o Nim. Być może jest czyimś zaginionym kotem, być może ktoś Go szuka. Dostał na imię Lucek i przez opiekuna został postawiony na łapy. Przestał kuleć, bardzo przytył, pokazał jakim jest pięknym kocurem.
Okazał się też kotem niekastrowanym. Jedynym w tym stadzie.
Kilka dni temu trafił do gabinetu weterynaryjnego na zabieg kastracji. W czasie badania i oględzin została pobrana krew, otrzymał transponder, profilaktykę. Obejrzano zęby. Jeden trzonowiec trzeba będzie usunąć. Do ekstrakcji jest także jeden kieł. Ułamany i z odsłoniętą miazgą. Na pewno jest to dokuczliwe, bolesne. Jest zatem wielce prawdopodobne, że mógł zostać potrącony i w strachu odbiegł bardzo daleko od swojego miejsca, a potem błądził po Toruniu. Na szczęście trafił na wspaniałą osobę, która nam pomaga.
Od czwartku Lucek jest u nas i pozostanie przez kilka tygodni do czasu następnego zabiegu. Musi zostać zachowany odstęp pomiędzy narkozami.
Lucek okazuje się wspaniałym, miziastym kotem. Garnie się do każdego, ochoczo podstawia swój wielki koci łepek do głaskania. Po wszystkim ma wrócić do stada, do bezdomności. Ale może odnajdzie się jego miejsce, może ktoś da Mu nowe w swoim domu. To naprawdę wspaniały kot.
Wierzymy w Waszą dobroć. Zwierzętom pomagają wspaniałe osoby i na tę pomoc mamy nadzieję. Nie zawiedźcie Lucka, dla którego ostatnie tygodnie, na pewno były trudne.
Całkowity koszt pobytu i zabiegu to 615 zł. Do tego jeszcze niewielki wydatek na leki dla Lucka. Nie jest to wielka kwota za starania o mniejszą bezdomność, pomoc kotu.
Lucek bardzo Wam dziękuje za pomoc w zebraniu funduszy na opłacenie zabiegu kastracji i badań.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!