Zbiórka Leczenie Lucy - zdjęcie główne

Leczenie Lucy

994 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Aleksandra Krzyżek - awatar

Aleksandra Krzyżek

Organizator zbiórki

Mimo zebranej kwoty koszty leczenia wzrosły przez fakt rotacji kości i wygiecia drutu, stąd lekarz prowadzący zdecydowal o re-operacji co wygenerowalo kolejne koszty, dlatego nadal prosimy o wsparcie w miarę możliwości. 

Lucy to urocza, królicza, puchata kupka nieszczęścia. Przygarnelam ją miesiąc temu. Bardzo płochliwa ale ciekawa świata. Szybko zaczęła się oswajac w Nowym Domu. W końcu cudownie się rozbrykała. I wybrykała sobie krzywdę :( skacząc niczym wiewiórka zahaczyła łapką o szczebelek klatki do tego stopnia, że próbując uwolnić maleńką łapkę niemal ją sobie amputowała! Nikt, kto nie słyszał bolesnego uszakowego pisku nie wyobraża sobie co to za pełen przerażenia i bólu dźwięk! Natychmiastowa interwencja u weterynarza specjalizujacego się w leczeniu uszatków(Reptilio w Katowicach) Niestety diagnoza ciężka. Otwarte złamanie kości strzalkowej i piszczelowej. Przy tak niewielkich rozmiarach kostek trudne do ustabilizowania (Luśka waży 800g). Udało się poskładać łapkę i ustabilizowac śrubą o grubości 1mm. Obecnie Lucy ma łapkę w gipsie i czeka ją ok 4-6tyg meczarni - ponieważ mimo wszystko jest nadal energiczna a jest to niewskazane na czas gojenia - dlatego musi przez cały ten czas być w malutkiej klatce aby nie miała możliwości na harce i skoki (tak, tak próbuje mimo gipsu). Średnio co tydzień wymagana jest kontrola rtg oraz zmiana gipsu ze względu na stan zapalny (złamanie otwarte) i antybiotykoterapia. Jeśli wszystko się ładnie zagoi (OBY!) jeszcze rehabilitacja. Wszystjo to wiąże się z kosztami. Niestety koszty te mnie przerosły stąd mój apel o pomoc. Każda złotówka wpłacona na Luśkę ma znaczenie! Zebrane pieniążki zostaną wykorzystane na uregulowanie zadłużenia w gabinecie weterynaryjnym który wyraził zgodę na odroczenie płatności oraz jest poinformowany o mojej próbie zebrania środków w taki sposób . Każda nadliczbowa złotówka to cegiełka na kontrole, rtg, rehabilitację! Za każdą wpłatę  serdecznie dziękuję, tak ja to jak przede wszystkim moje dzieci - dla których Lucy jest codzienną iskierką radości, głasków i przytulań. Zróbmy to dla mlodziutkiej, pełnej energii do kicania Luśki! 

Komentarze


 • Izabela Alicja Cern - awatar

  Izabela Alicja Cern

  01.12.2016
  01.12.2016

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2016
  01.12.2016

  Zdrowiej mała 😋

  • Aleksandra Krzyżek - awatar

   Aleksandra Krzyżek - Organizator zbiórki

   01.12.2016
   01.12.2016

   Dziękuję

 • Żona kogoś z facebooka - awatar

  Żona kogoś z facebooka

  01.12.2016
  01.12.2016

  Nasze dwa UsAte Serduszka też się przyłączami :)

  • Aleksandra Krzyżek - awatar

   Aleksandra Krzyżek - Organizator zbiórki

   01.12.2016
   01.12.2016

   Moje drugie uszy też kibicuja, dzięki wielkie!

 • ktos z facebooka - awatar

  ktos z facebooka

  01.12.2016
  01.12.2016

  Powodzenia Lucy ;)

  • Aleksandra Krzyżek - awatar

   Aleksandra Krzyżek - Organizator zbiórki

   01.12.2016
   01.12.2016

   Dziękujemy serdecznie

 • MacieK - awatar

  MacieK

  01.12.2016
  01.12.2016

  Powodzenia uszaczku

  • Aleksandra Krzyżek - awatar

   Aleksandra Krzyżek - Organizator zbiórki

   01.12.2016
   01.12.2016

   Ogromne dzięki! Musi być dobrze!

994 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Aleksandra Krzyżek - awatar

Aleksandra Krzyżek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Puci - awatar
Puci
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Rzymyszkiewicz - awatar
Iwona Rzymyszkiewicz
10
Karolina T. - awatar
Karolina T.
20
Magda - awatar
Magda
10
Izabela Alicja Cern - awatar
Izabela Alicja Cern
50
Witas Karina - awatar
Witas Karina
50
Ola M - awatar
Ola M
20
Ania Leny - awatar
Ania Leny
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij