Zbiórka Pomoc dla mojej kochanej żony - zdjęcie główne

Pomoc dla mojej kochanej żony

22 590 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 242 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Michał Pędziwiatr - awatar

Michał Pędziwiatr

Organizator zbiórki

Nazywam się Michał Pędziwiatr i jestem mężem od 3 lat mojej żony Luizy. Niecale dwa lata temu urodził nam się wspaniały synek Dominik.


Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi o  dużych sercach. Potrzebujemy Waszego wsparcia. Pierwszy raz gdy proszę o taką pomoc.. A była to trudna decyzja, lecz ………. Sami nie mamy takich możliwości aby  zmienić  życie mojej ukochanej i bliskiej osoby. Żona od dzieciństwa choruje na krzywice hipofosfatemiczną. W uproszczeniu choroba powoduje mikro urazy kości, osłabia je, prowadzi do deformacji i złamań. Żona w swoim życiu przeszła liczne operacje kończyn dolnych. Niestety ostatnia, wydawałoby się kosmetyczna operacja, spowodowała wielkie załamanie i utrate zaufania do lekarzy. Z powodu uszkodzenia nerwów żona odczuwa ogromny ból do dzisiaj. Ta nieudana operacja spowodowała przykre konsekwencje, a pręty które miały być wyjęte są do dzisiaj. Niestety każdego dnia ból się nasila, gwoździe wewnątrz zostały poluzowane. Potrzebna jest ponowna całkowita operacja z prostowaniem, łamaniem kości, wyjęciem prętów i odbudową stawów. Jest to bardzo skomplikowana operacja. Specjaliści wyceniają to na ok 50 tysięcy złoty dwie nogi. Sami nie jesteśmy wstanie uzbierać takiej kwoty.  Synek gdy ciągnie mamę do zabawy widzi ból i łzy na jej twarzy... myśląc, że mama jest zła na niego. Zona jest bardzo dzielna ale ciężko jest patrzeć i widzieć cierpienie ukochanej osoby.

Proszę o wsparcie i dziękuję z całego serducha wszystkim, którzy nawet złotówkę wpłacą. Potrzebna jest szybka i pilna operacja ponieważ z każdym dniem ból się nasila.  Dziękuje wszystkim Bóg zapłać. Kochający mąż Michał …..

Aktualizacje


 • Michał Pędziwiatr - awatar

  Michał Pędziwiatr

  05.08.2019
  05.08.2019

  Oooogromy suuukces!!;)))
  Dzisiaj nastąpiło długo oczekiwane wydarzenie. Pan Doktor Koczewski dzisiaj czyli 05.08.2019 r  w Poznaniu przeprowadził  złożoną iskomplikowaną operacje prawej nogi.  Dzięki waszej pomocy w tak rekordowym czasie udało się uzbierać 20 tys zl na pierwszy etap operacji. Dziękujemy z żoną z całego serducha za wsparcie finansowe i duchowe. Sami nie dali byśmy rady lecz wspólnie  można wielkie rzeczy czynić.  Operacja trwała cztery godziny. Dzięki Bogu i umiejętnościom lekarzy  przebiegła zgodnie z planem i bez komplikacji. Ściskamy wszystkich;)))
  (zdj jeszcze przed operacją)

  Zdjęcie aktualizacji 35 303

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.08.2019
  05.08.2019

  Powodzenia

 • gregbor - awatar

  gregbor

  31.07.2019
  31.07.2019

  Życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności :)

 • Magda O. - awatar

  Magda O.

  16.07.2019
  16.07.2019

  Trzymam kciuki za zebranie potrzebnej kwoty. Pozdrawiam Was ciepło

 • Mareczka - awatar

  Mareczka

  04.07.2019
  04.07.2019

  Trzymam kciuki!

 • Teresa i Staszek - awatar

  Teresa i Staszek

  03.07.2019
  03.07.2019

  dużo zdrowia

22 590 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 242 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Michał Pędziwiatr - awatar

Michał Pędziwiatr

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 242

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartek Jasiński - awatar
Bartek Jasiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij