Zbiórka Zbieramy na sterylizację Luki!  - zdjęcie główne

Zbieramy na sterylizację Luki!

120 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Ciężka droga za nami!

Luka trafiła do nas w stanie skrajnego zagłodzenia, odwodniona i wyczerpana. 

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na sterylizację Luki!

Ratujemy? Oczywiście że Tak!

Mamy wrażenie, że przez ten czas Luka była ze 100 razy w klinice. Nocne jazdy na sygnale w pewnej chwili stały się normą. Gdy myśleliśmy, że jest już dobrze, to stan Luki nagle się pogarszał. Leczenie trwało i trwało...

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na sterylizację Luki!

Czy uda się ją kiedyś wyleczyć?

Takie pytanie nasuwało się przy każdej kolejnej wizycie. Sytuacja wydawała się beznadziejna. Ciągle wracaliśmy do punktu wyjścia... Luka często była apatyczna, smutna, ewidentnie cierpiała.

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na sterylizację Luki!

W końcu jest lepiej!

Dzięki wsparciu ludzi o dobrym serduszku, którzy nie zostawili nas w biedzie i pomagali finansować leczenie, udało się ustabilizować Lukę. Teraz czeka na sterylizację. To kolejny koszt... Potrzebujemy jeszcze raz Waszego wsparcia. To już ostatni krok do zdrowia Luśki! 

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na sterylizację Luki!

Było...

tak było...

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na sterylizację Luki!

A tak jest obecnie...

Tak Luka wygląda obecnie. Sami oceńcie czy warto nam pomóc, byśmy i my mogli pomagać dalej. 

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na sterylizację Luki!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • M&M - awatar

    M&M

    05.04.2016
    05.04.2016

    Powodzenia!

120 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

M&M - awatar
M&M
10
Joanna - awatar
Joanna
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij