Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Dzień dobry, zbieram pieniążki na chorego kota, którego wzięłam z dworu, niestety stan jej się pogarsza bardzo możliwe, ze ma koci katar, niestety w tej chwili nie jestem w stanie opłacić jej całego leczenia ze względu na to, ze dopiero się wyprowadzilam z Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej. Jest to bardzo kochana kotka, która dużo się łasi oraz potrzebuje miłości, nie chce jej zawieść.Każda złotówka może mi pomoc! Z góry dziękuje i proszę o wyrozumiałość.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
