Zbiórka wyjazd po suczki do Łupin - zdjęcie główne

wyjazd po suczki do Łupin

279 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Ok 3 tygodni temu ktoś wyrzucił we wsi Lipiny dwie małe suczki. Koczują tam czekając na osobę, która je wywaliła. Na wsi są raczej przeganiane, a jak nie to po prostu ignorowane. 

Chcemy je stamtąd zabrać. Potrzebujemy tam pojechać i w kilka osób je odciąć na jednym pustym ogrodzonym placu na który wchodzą. Sunie trafią do dobrego schroniska.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.2017
  04.05.2017

  Mam nadzieję, że się uda.

  • Tomasz Koperski - awatar

   Tomasz Koperski - Organizator zbiórki

   04.05.2017
   04.05.2017

   Musimy pojechać tam w jakieś 5 osób i na spokojnie pokombinować. Zrobimy wszystko, żeby je złapać obie.

 • Julia pawlowzczanka - awatar

  Julia pawlowzczanka

  04.05.2017
  04.05.2017

  Dla dziewczynek :)

279 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
zwierzolub - awatar
zwierzolub
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
B.Stelmaszczyk - awatar
B.Stelmaszczyk
20
Jarek - awatar
Jarek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daga - awatar
Daga
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia pawlowzczanka - awatar
Julia pawlowzczanka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij