Zbiórka wyjazd po suczki do Łupin - zdjęcie główne

wyjazd po suczki do Łupin

279 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Ok 3 tygodni temu ktoś wyrzucił we wsi Lipiny dwie małe suczki. Koczują tam czekając na osobę, która je wywaliła. Na wsi są raczej przeganiane, a jak nie to po prostu ignorowane. 

Chcemy je stamtąd zabrać. Potrzebujemy tam pojechać i w kilka osób je odciąć na jednym pustym ogrodzonym placu na który wchodzą. Sunie trafią do dobrego schroniska.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.17
  04.05.17

  Mam nadzieję, że się uda.

  • Tomasz Koperski - awatar

   Tomasz Koperski - Organizator zbiórki

   04.05.17
   04.05.17

   Musimy pojechać tam w jakieś 5 osób i na spokojnie pokombinować. Zrobimy wszystko, żeby je złapać obie.

 • Julia pawlowzczanka - awatar

  Julia pawlowzczanka

  04.05.17
  04.05.17

  Dla dziewczynek :)

279 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
zwierzolub - awatar
zwierzolub
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
B.Stelmaszczyk - awatar
B.Stelmaszczyk
20
Jarek - awatar
Jarek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daga - awatar
Daga
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia pawlowzczanka - awatar
Julia pawlowzczanka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij