Pomóżmy Lusi stanąć na łapki...

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Luśka jest u mnie w domu tymczasowym, trafiła do mnie w lipcu 2017 r. po tym, jak dostałam informacje, że leży kociak przy szosie, pod lasem.

Luśka najprawdopodobniej była wyrzucona z jadącego samochodu, w wyniku czego miała połamaną miednice, uraz nerwu kulszowego, obity pęcherz, jelito oraz całkowity paraliż tylnej części ciała.

Podjęliśmy wtedy walkę o nią, o jej życie, choć mało kto dawał jej szansę na to, że czucie wróci, że paraliż puści, że w ogóle stanie na łapy.

Długie leczenie farmakologiczne wspomagane masażami, ćwiczeniami okazały się owocne, czucie wróciło, miednica się po mału zrastała, ale niestety nastąpiło skrzywienie kręgosłupa, zanik mięśni.

Na dotychczasowe leczenie była zorganizowana zbiórka

https://pomagam.pl/LUSKA

 udało się zebrać całą sumę, mogliśmy opłacić fakturę w lecznicy.


Teraz w końcu po kilkunastu długich tygodniach zmaganiach z paraliżem, połamaną miednicą, uszkodzonym nerwem kulszowym, w końcu można wdrożyć dalsze zabiegi, laser, akupunktura.

Niestety to wszystko znów kosztuje, Luśka musi mieć minimum 10 takich wizyt pani fizjoterapeutki.

https://www.facebook.com/fizjoholic/?ref=gs&fref=gs&hc_location=group

Jedna wizyta to koszt 100 zł (zabiegi plus dojazd ze Stęszewa do nas do Nowego Tomyśla).

Pod opieką mamy mnóstwo kotów i kociaków, które również wymagają leczenia, wszędzie mamy długi i sami nie zdołamy udźwignąć kosztów terapii Lusi.

Chcemy ją postawić na łapki, by samodzielnie mogła chodzić, by mogła być jak każdy kociak, cieszyć się zabawa, życiem, sprawnością.

Luśka to bardzo kochana koteczka, zasługuje na pomoc.

Mimo swojego kalectwa, opiekuje się troskliwie również innymi tymczasami u mnie w  domu :)


WARTO JEJ POMÓC.

Każde 5, 10 zł jest na wagę złota, bo dla każdego z Was to tylko kilka złotych, ale jeśli to kilka złotych wpłaci chociażby 50 osób, kwota robi się już duża.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2017
  13.11.2017

  Dla Luśki

 • Tomasz Marcinow - awatar

  Tomasz Marcinow

  11.11.2017
  11.11.2017

  Wierze, ze Lusia wroci do pelnej sprawnosci, zycze jej tego z calego serca :)

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Nk - awatar
Agata Nk
60
Tomasz Marcinow - awatar
Tomasz Marcinow
460
Zuza Mania Tosia - awatar
Zuza Mania Tosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata Kąpielska - awatar
Małgorzata Kąpielska
51
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij