Pomóżmy Lusi stanąć na łapki...

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Luśka jest u mnie w domu tymczasowym, trafiła do mnie w lipcu 2017 r. po tym, jak dostałam informacje, że leży kociak przy szosie, pod lasem.

Luśka najprawdopodobniej była wyrzucona z jadącego samochodu, w wyniku czego miała połamaną miednice, uraz nerwu kulszowego, obity pęcherz, jelito oraz całkowity paraliż tylnej części ciała.

Podjęliśmy wtedy walkę o nią, o jej życie, choć mało kto dawał jej szansę na to, że czucie wróci, że paraliż puści, że w ogóle stanie na łapy.

Długie leczenie farmakologiczne wspomagane masażami, ćwiczeniami okazały się owocne, czucie wróciło, miednica się po mału zrastała, ale niestety nastąpiło skrzywienie kręgosłupa, zanik mięśni.

Na dotychczasowe leczenie była zorganizowana zbiórka

https://pomagam.pl/LUSKA

 udało się zebrać całą sumę, mogliśmy opłacić fakturę w lecznicy.


Teraz w końcu po kilkunastu długich tygodniach zmaganiach z paraliżem, połamaną miednicą, uszkodzonym nerwem kulszowym, w końcu można wdrożyć dalsze zabiegi, laser, akupunktura.

Niestety to wszystko znów kosztuje, Luśka musi mieć minimum 10 takich wizyt pani fizjoterapeutki.

https://www.facebook.com/fizjoholic/?ref=gs&fref=gs&hc_location=group

Jedna wizyta to koszt 100 zł (zabiegi plus dojazd ze Stęszewa do nas do Nowego Tomyśla).

Pod opieką mamy mnóstwo kotów i kociaków, które również wymagają leczenia, wszędzie mamy długi i sami nie zdołamy udźwignąć kosztów terapii Lusi.

Chcemy ją postawić na łapki, by samodzielnie mogła chodzić, by mogła być jak każdy kociak, cieszyć się zabawa, życiem, sprawnością.

Luśka to bardzo kochana koteczka, zasługuje na pomoc.

Mimo swojego kalectwa, opiekuje się troskliwie również innymi tymczasami u mnie w  domu :)


WARTO JEJ POMÓC.

Każde 5, 10 zł jest na wagę złota, bo dla każdego z Was to tylko kilka złotych, ale jeśli to kilka złotych wpłaci chociażby 50 osób, kwota robi się już duża.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2017
  13.11.2017

  Dla Luśki

 • Tomasz Marcinow - awatar

  Tomasz Marcinow

  11.11.2017
  11.11.2017

  Wierze, ze Lusia wroci do pelnej sprawnosci, zycze jej tego z calego serca :)

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Nk - awatar
Agata Nk
60
Tomasz Marcinow - awatar
Tomasz Marcinow
460
Zuza Mania Tosia - awatar
Zuza Mania Tosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata Kąpielska - awatar
Małgorzata Kąpielska
51
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij