Zbiórka Dla Syna na Leczenie - zdjęcie główne

Dla Syna na Leczenie

2 628 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Patrycja Wit - awatar

Patrycja Wit

Organizator zbiórki

Łysienie plackowate - Choroba która nie zabija ale odbiera wiele.... W przyszłym roku Louis zaczyna Szkołę nowe znajomości nowe otoczenie już w tej chwili ma problemy ze znalezieniem przyjaciół bo nie każdy chce się z nim Bawić i ciągle ktoś pyta dlaczego ... to wy możecie jemu dać szansę na włosy .... 


Witam jestem mamą dwójki dzieci.  Louisa 5 lat  i Noemi 2 Latka  .

Zbieram na leczenie mojego syna , które ma się odbyć w Polsce w Chorzowie. Syn zaczął chorować na Łysienie plackowate ponad roku temu  . Zaczęło się od Małego placka a skończyło na całkowitym wy łysieniu.  

W Niemczech byliśmy u kilku specjalistów i żaden z lekarzy nie chcę go leczyć bo dla nich pięcio latek jest za mały nawet na maści czy witaminy (jest to chore) zrobiłam do kliniki w Tübingen badania w Polsce za Ponad 100 zł . A ten lekarz nawet do tych badań nie zajrzał . Ostatnia wizyta pod koniec lipca przelała czarę . I zrobiłam termin u Pani Dr Szpyrka   w Chorzowie. Do Pani doktor która także mnie leczyła na tą samą chorobę 13 lat temu i mnie wyleczyła . Wierzę w tą panią doktor i wiem że Louis może mieć szansę na odrost włosów taką jak ja miałam i miałam spokój z chorobą na 10 Lat . 

Kochani pomóżcie nam zebrać pieniążki na leczenie . Wszystko odbędzie się prywatnie wizyty. badania Lekarstwa jak i dojazdy . 

My w tej chwili żyjemy z miesiąca na miesiąc  bo koszta  utrzymania mieszkania i życia  nas prze wyższaja ,( do pracy mogę iść dopiero w Listopadzie kiedy młodsza córka pójdzie do przedszkola)  i nas naj normalniej w świecie nie stać na te leczenie . 

Dajcie  szansę mojemu dziecku .  

Kochani pomóżcie nam uzbierać tę kwotę  .

Wpłacajcie chociaż złotówkę 

Będziemy wdzięczni za każdy datek dziękujemy 

Aktualizacje


 • Patrycja Wit - awatar

  Patrycja Wit

  20.11.19
  20.11.19

  Po 2 i pol miesiąca lecEnia . Mamy rzęsy i brwi . Połowa już odrazta na główce narazie bez zmian.

Komentarze


 • Edzia Ż - awatar

  Edzia Ż

  13.08.19
  13.08.19

  bo warto pomagać😘😘

2 628 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Patrycja Wit - awatar

Patrycja Wit

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Dorota Korman - awatar
Dorota Korman
200
Dorota Korman - awatar
Dorota Korman
570
Kamila Orłowska - awatar
Kamila Orłowska
125
Agata Pęksyk - awatar
Agata Pęksyk
40
Edzia Ż - awatar
Edzia Ż
80
Jagoda - awatar
Jagoda
59
Magdalena Bańka-Kowalczyk - awatar
Magdalena Bańka-Kowalczyk
32
Monika - awatar
Monika
21
Natalia B - awatar
Natalia B
19
ANNA TRZASK - awatar
ANNA TRZASK
19

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij