Zbiórka Dla Syna na Leczenie - zdjęcie główne

Dla Syna na Leczenie

2 628 zł  z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Patrycja Wit - awatar

Patrycja Wit

Organizator zbiórki

Łysienie plackowate - Choroba która nie zabija ale odbiera wiele.... W przyszłym roku Louis zaczyna Szkołę nowe znajomości nowe otoczenie już w tej chwili ma problemy ze znalezieniem przyjaciół bo nie każdy chce się z nim Bawić i ciągle ktoś pyta dlaczego ... to wy możecie jemu dać szansę na włosy .... 


Witam jestem mamą dwójki dzieci.  Louisa 5 lat  i Noemi 2 Latka  .

Zbieram na leczenie mojego syna , które ma się odbyć w Polsce w Chorzowie. Syn zaczął chorować na Łysienie plackowate ponad roku temu  . Zaczęło się od Małego placka a skończyło na całkowitym wy łysieniu.  

W Niemczech byliśmy u kilku specjalistów i żaden z lekarzy nie chcę go leczyć bo dla nich pięcio latek jest za mały nawet na maści czy witaminy (jest to chore) zrobiłam do kliniki w Tübingen badania w Polsce za Ponad 100 zł . A ten lekarz nawet do tych badań nie zajrzał . Ostatnia wizyta pod koniec lipca przelała czarę . I zrobiłam termin u Pani Dr Szpyrka   w Chorzowie. Do Pani doktor która także mnie leczyła na tą samą chorobę 13 lat temu i mnie wyleczyła . Wierzę w tą panią doktor i wiem że Louis może mieć szansę na odrost włosów taką jak ja miałam i miałam spokój z chorobą na 10 Lat . 

Kochani pomóżcie nam zebrać pieniążki na leczenie . Wszystko odbędzie się prywatnie wizyty. badania Lekarstwa jak i dojazdy . 

My w tej chwili żyjemy z miesiąca na miesiąc  bo koszta  utrzymania mieszkania i życia  nas prze wyższaja ,( do pracy mogę iść dopiero w Listopadzie kiedy młodsza córka pójdzie do przedszkola)  i nas naj normalniej w świecie nie stać na te leczenie . 

Dajcie  szansę mojemu dziecku .  

Kochani pomóżcie nam uzbierać tę kwotę  .

Wpłacajcie chociaż złotówkę 

Będziemy wdzięczni za każdy datek dziękujemy 

Aktualizacje


 • Patrycja Wit - awatar

  Patrycja Wit

  20.11.2019
  20.11.2019

  Po 2 i pol miesiąca lecEnia . Mamy rzęsy i brwi . Połowa już odrazta na główce narazie bez zmian.

Komentarze


 • Edzia Ż - awatar

  Edzia Ż

  13.08.2019
  13.08.2019

  bo warto pomagać😘😘

2 628 zł  z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Patrycja Wit - awatar

Patrycja Wit

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Dorota Korman - awatar
Dorota Korman
200
Dorota Korman - awatar
Dorota Korman
570
Kamila Orłowska - awatar
Kamila Orłowska
125
Agata Pęksyk - awatar
Agata Pęksyk
40
Edzia Ż - awatar
Edzia Ż
80
Jagoda - awatar
Jagoda
59
Magdalena Bańka-Kowalczyk - awatar
Magdalena Bańka-Kowalczyk
32
Monika - awatar
Monika
21
Natalia B - awatar
Natalia B
19
ANNA TRZASK - awatar
ANNA TRZASK
19

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij