Łzawiące oczy,podwinięte powieki

1 011 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Magdalena Gawłowska - awatar

Magdalena Gawłowska

Organizator zbiórki

Dżony pies ze schroniska, który skradł nasze serce.

Oto historia:

Wraz z synem postanowiliśmy wyprowadzać pieski ze schroniska w Raciborzu, kochamy  zwierzęta! Jednego dnia jeden psiak, drugiego drugi.. aż  pewnego razu zauważyliśmy jego! Piękny, kochany, całuśny mieszaniec! Miłość od pierwszego wejrzenia! Tak spacerowaliśmy, poznawaliśmy się lepiej, aż pewnego pięknego dnia adoptowalismy cudaka, 22.08.2019r. Pracownik schroniska poinformował  nas o skazie jaką ma piesek, po konsultacji z weterynarzem CENTROVET Przychodnia weterynaryjna Sterylizacja Lecznica Kastracja stwierzono, iż Dżony ma podwinięte powieki, przez co rzęsy dostają się do oczu, nie jest to nic groźnego, ale serce się kraja kiedy widzę te płaczące oczka. Proszę Was o pomoc, kazda złotówka się liczy! Zapraszam na buziaki od Dzonego, jest mega całusny, kocha ludzi, którzy wcześniej go skrzywdzili i cały okrągły rok siedział "za kratami". 


Aktualizacje


 • Magdalena Gawłowska - awatar

  Magdalena Gawłowska

  31.08.2019
  31.08.2019

  Dziś zastrzyki, jeszcze troszkę i 100% powrót do zdrowia! Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 36 514

1 011 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Magdalena Gawłowska - awatar

Magdalena Gawłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania P. - awatar
Ania P.
20
Alicja Żurakowska - awatar
Alicja Żurakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Gosia - awatar
Gosia
10
Sebastian Wróbel - awatar
Sebastian Wróbel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij