Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Jest bezpieczny.

Juz nie marznie,nie jest głodny, zostanie wykapany.
to kupka nieszczescia,niedozywiony,zlepiony.
Potrzebuję dobrej karmy mokrej,groomera,weta.
Pomóżmy razem...
Na podkarpackiej wsi,u osoby chorej psychicznie zyje starszy,ponad 10 letni pies.
Po otrzymaniu informacji,że mężczyzna chce się go pozbyć bardzo niehumanitarnie,chcemy psu pomóc.
Jest dla niego miejsce w domu tymczasowym koło Łodzi.
Odległość jest duża, najtańszy transport to 800 zł, trzeba psa zabrac jak najszybciej.
Bardzo prosimy o pomoc,będzie bezpieczny,pierwszy raz w życiu trafi do weta.
I będzie miał godną starość, dajmy mu szansę.


Byliśmy u weta,wyniki wskazują problemy z wątrobą i nerkami,gorsza jest powiększona prostata.
Konieczny kardiolog,by wiedzieć czy można zrobić kastracje.w uszach bardzo nieciekawie.
Dziekujemy za wsparcie.
Kudlatek dostał nowe życie,lepsze,spokojne,bezpieczne.
Dzięki Wam.
Dzięki wsparciu
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
