Zbiórka Dumka na dwa serca-Madzia i Nina - zdjęcie główne

Dumka na dwa serca-Madzia i Nina

292 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Agata Przepiórka - awatar

Agata Przepiórka

Organizator zbiórki

Siostry Madzia i Nina mają 5 i 3 lat. Cierpią na chorobę genetyczną - miastenię wrodzoną, niezwykle rzadką u tak małych dzieci. Objawia się zmęczeniowym osłabieniem mięśni szkieletowych, co oznacza, że dziewczynki są zupełnie sprawne umysłowo, jednak są zupełnie wiotkie - nie chodzą, nie biegają ani nie ruszają się. Mają też problemy z oddychaniem, ale wszystko widzą i czują.

W swym krótkim życiu, o które walczą od urodzenia, Magdalenka i Nina przeszły bardzo wiele. Obie wciąż oddychają przy pomocy respiratora oraz zostały poddane dziesiątkom bolesnych badań. Mimo tego, są bardzo pogodnymi dziećmi. 

Dziewczynki potrzebują kosztownej rehabilitacji, aby zapobiec przykurczom i poprawić stan mięśni. Z uwagi na ich stan, wymagają całodobowej opieki i uwagi ze strony rodziców. Są także pod stałą opieką lekarzy. Dziewczynki żyją tylko dzięki respiratorom i oddaniu rodziców oraz dziadków. Madzia i Nina do funkcjonowania potrzebują sprzętów takich jak respiratory, ssaki, pulsoksymetry, koncentratory tlenu, nawilżacze powietrza, bardzo drogie specjalistyczne wózki, które stabilizują wiotkie ciałka i przewożą niezbędny sprzęt.

Na rehabilitację oraz sprzęty potrzebny jest nakład finansowy. Prosimy o pomoc w zebraniu funduszy dla maleńkich Madzi i Niny

Chcemy pomóc rodzicom dziewczynek w poprawianiu jakości życia ich córeczek prowadząc zbiórkę pieniędzy, tak bardzo potrzebnych na ich rehabilitację i funkcjonowanie.

Zbiórka jest organizowana przez kaliski oddział organizacji Media and Youth - młodych ludzi, którym nie jest obojętny los dziewczynek. Zwieńczeniem tej akcji będzie koncert charytatywny MaY Charity Fest, który odbędzie się 22 kwietnia 2017r. o godz. 20.00 w Pub Urwany Film w Kaliszu. Wszystkie zebrane środki przekazane zostaną rodzicom dziewczynek i będą przeznaczone na ich rehabilitację.

Komentarze


  • anna bajger - awatar

    anna bajger

    07.04.2017
    07.04.2017

    Dużo zdrówka życzymy

292 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Agata Przepiórka - awatar

Agata Przepiórka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Teresa - awatar
Teresa
100
Daria - awatar
Daria
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anna bajger - awatar
anna bajger
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Achaja - awatar
Achaja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
KAJDA :) - awatar
KAJDA :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij