Zbiórka Maleńkie kocięta - zdjęcie główne

Maleńkie kocięta

1 110 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

AKTUALIZACJA: Jeden z kociaków poszedł do domu!  Kocurek z większą ilością białego Kozak ma jeszcze kilka ognisk grzybicy. Drugi kocurek bardziej bury Maślak jest już niemal zdrowy.

Osoby chcące adoptować kocięta prosimy o kontakt 12 429 43 61

Pewien czas temu pod opiekę Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami trafiła piątka maleńkich, nieporadnych kociaków, które nie potrafiły jeszcze same jeść. Maluchy bardzo wcześnie zostały oddzielone od matki, która najprawdopodobniej skończyła pod kołami samochodu... Przecież kot wychodzący = kot szczęśliwy. 

Pod czujnym okiem jednego z naszych pracowników, który próbował zastąpić im mamę, były one odkarmiane i odsikiwane. Od samego początku wiele przeszły, miały bardzo niską odporność i w bardzo krótkim czasie zaczęły chorować. Trafiły do lecznicy, gdzie została udzielona im pomoc. Maluchy od środka były atakowane przez robaki do takiego stopnia, że jeden z nich nie przeżył.  Pozostałe, które wygrały nierówną walkę z chorobami zamieszkały w lecznicy, gdzie szybko okazało się, że mają grzybicę.

Na szczęście dla jednego z nich - udało mu się znaleźć super dom :) Niestety jego trójka rodzeństwa nadal jest w leczeniu i walczy z grzybicą.

Maluchy kiedy wyzdrowieją będą szukały domów. W chwili obecnej prosimy jednak o pomoc, gdyż do opłacenia mamy dotychczasowe leczenie, a także pobyt maluchów w lecznicy.

Dla kociaków można przynosić również dobrej jakości karmę mokrą i suchą (ul. Floriańska 53)

Bardzo prosimy was o wsparcie tych maleńkich sierot, dajmy im nadzieję na życie a następnie na kochający dom.

Dziękujemy za każdą pomoc!

1 110 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika Kawa - awatar
Weronika Kawa
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij