Zbiórka Znaleziony na szosie Maniek - zdjęcie główne

Znaleziony na szosie Maniek

583 zł  z 460 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Cześć wszystkim! Jestem Maniek i mam do was ogromną prośbęabyście pomogli odmienić moje życie!Do tej pory nie miałem szczęścia w życiu, choć jest ono bardzo krótkie jużwielu złych rzeczy doświadczyłem. Ciocie mówią że troszkę przesadzam, że jestemcały i zdrowy, że nie spędziłem całego życia na łańcuchu ani w innym strasznymmiejscu, że przecież mogłem trafić do miejsca gdzie są tysiące innych psów i todużo większych ode mnie, które z pewnością by mnie nie polubiły. Tak naprawdęmiałem ogromne szczęście.Ja tego tak mnie widzę. Zawsze mieszkałem na dworze. Czasem było naprawdęciężko, gdy padało albo zima była taka mroźna. Uwielbiałem ludzi którzy dawalimi jeść ale oni chyba za mną nie przepadali. Oprócz jedzonka nigdy nikt mnienie przytulał. Widziałem jak inne pieski chodzą ze swoimi ludźmi a nawet sąbrane na rączki! Też tak chciałem ale moi ludzie tego nie rozumieli, częstomnie przeganiali w taki niemiły sposób i oprócz jedzonka nic nie dostawałem.Wychodziłem więc do innych ludzi szukać takiego który by mnie przytulił ale teżnie wszyscy byli mili, ci którzy byli i tak zawsze odchodzili i zostawiali mniesamego. Wychodziłem więc coraz częściej i dalej, moich ludzi to nie obchodziło.Pewnego dnia szedłem tak daleko aż zrobiło się całkiem ciemno, zaczęło padać,było coraz zimniej, w końcu nic nie widziałem poza tymi strasznymi szybkomijającymi mnie światłami. Bałem się coraz bardziej i bardziej, ale szedłemkoło tej drogi ze światłami bo zawsze byli tu jacyś ludzie. Te jaskrawe światłatak na mnie krzyczały że aż rozbolała mnie głowa. Już straciłem nadzieje.
Po kilku godzinach takiej tułaczki światła stanęły i wyszli do mnie jacyśludzie, ucieszyłem się choć wiedziałem że mogą mnie nie polubić ale co miałemdo stracenia? Okazało się że to byli wspaniali ludzie! Wzięli mnie na rączki izabrali do cieplutkiego suchego samochodu! Resztę drogi spędziłem na kolankachw objęciach człowieka tak jak zawsze marzyłem! Niestety, kolejny raz spotkałmnie zawód, ci ludzie nie mogli mnie zabrać ze sobą więc zawieźli do takiejpoczekalni dla piesków. Powiedziano mi że jestem śliczny więc na pewno ktoś siępo mnie zgłosi. Ja jednak wiedziałem że nic z tego. Trudno mi w to uwierzyćskoro sam nie znalazłem domku na ulicy to jak mam go znaleźć siedząc w kojcu?Nie mam jednak innego wyjścia a ciocie powiedziały że zanim znajdę domek muszęprzejść jakiś zabieg i dostać zastrzyki żebym nie był chory i wściekły. Niewiem o co chodzi bo staram się być miły a nie wściekły…ale skoro to jestkonieczne to muszę Was bardzo prosić o pomoc i pieniążki na te rzeczy. To mojajedyna szansa!

Maniek jak większość psiaków został znaleziony samotniebłąkający się przy ulicy, przerażony, zziębnięty i głodny. W małychmiejscowościach psy często są traktowane przedmiotowo, jak są to są, jak ichnie ma to też dobrze. Często psiaki są puszczane poza ogrodzenie, czegoś sięprzestraszą uciekają i nie potrafią już wrócić a właścicieli to nie obchodzi.Przecież mogą wziąć kolejnego szczeniaka od sąsiada, może będzie mądrzejszy?Bardzo Was prosimy razem z Mańkiem o opłacenie jego kastracji oraz szczepień. Tylkodzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać kolejnym psiakom których jest tak wiele,niechcianych i porzuconych. A my postaramy się znaleźć mu najlepszy domek!

583 zł  z 460 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Godecka orzechowska - awatar
Agnieszka Godecka orzechowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Banach - awatar
Renata Banach
50
Agnieszka Kowalska - awatar
Agnieszka Kowalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij