Zbiórka Pomoc dla walecznej Maryni. - zdjęcie główne

Pomoc dla walecznej Maryni.

21 045 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 280 osób
Emilia Rawa - awatar

Emilia Rawa

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich. 

Dla Nas jako rodziców Marysi każdy dzień to walka o to by kiedyś było jej łatwiej w życiu. Córka urodziła się 21.01.2019 w 26 tyg. ciąży ważyła zaledwie 670 g.

Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie 48 godzin. Marysia nie reagowała na żadne leki, na bodźce. Byliśmy zdruzgotani, czekając na najgorsze... jednak Marysia zaczęła walczyć. Od samego początku cierpiała na niedokrwistość miała niejednokrotnie przetaczaną krew. W 3 dobie Pani doktor powiedziała, że córka przeżyła ale poniesie tego konsekwencje w pierwszej chwili miałam za złe jak mogła mi coś takiego powiedzieć nie rozumiałam jej. W 7 dobie Marynia dostała wylewó 3 stopnia , w 11-stej została przewieziona do innego szpitala z podejrzeniem performacjii jelit. Okazało się, że z jelitkami jest w porządku jednak bo dłuższej obserwacji okazało się, że głowa rośnie. Pojawiło się wodogłowie pokrwotoczne, które bardzo szybko zaczęło niszczyć mózg. Na ten moment córka ma ok 1/6 mózgu. W marcu wykryto retinopatie czyli przestała rozwijać się siatkówka  oka 15.03 został podany Lucentis  do oczu. Marysia ma również dysplazję oskrzelowo-płucną. Po 5 msc dostałyśmy wypis do domu, jednak lekarze nie pozostawili nam złudzeń, że nasza córeczka nie będzie chodziła ani mówiła dodatkowo rozwija się porażenie czterokończynowe .

 Ja jako mama mam nadzieję, że będzie inaczej córka jest bardzo silna przeszła 7 operacji mówiono mi 5 razy że nie przeżyje. Jednak ona walczy i widać chęć życia i poznawania. Jako mama nie raz miałam chwilę wątpliwości, załamania, że nie dam rady jednak kiedy syn pyta się kiedy będzie biegał z Marysią wiem, że nie mogę się poddać i muszę walczyć bo wiem, że mam dla kogo.

Chodzimy prywatnie na rehabilitację, ponieważ na nfz bardzo długo się czeka a my nie mamy tego czasu widać jak córka robi postępy.  Naszym marzeniem jest by pojechać na turnus rehabilitacyjny ale na obecną chwilę jest poza naszym zasięgiem. Dlatego , też zwracamy się z prośbą o wpłatę choć drobnej kwoty aby pomóc nam walczyć o lepsze jutro naszej kochanej Marysi .

Aktualizacje


 • Emilia Rawa - awatar

  Emilia Rawa

  31.08.2019
  31.08.2019

  Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim :) Nie sądziłam, że tak szybko ubieramy taka kwotę. Jesteście wspaniali <3

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.2019
  04.09.2019

  Powodzenia!!!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  31.08.2019
  31.08.2019

  „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” List do Rzymian 8,31-32

 • Nikt Ważny - awatar

  Nikt Ważny

  31.08.2019
  31.08.2019

  Już tak niewiele zostało. Damy radę !

  • Emilia Rawa - awatar

   Emilia Rawa - Organizator zbiórki

   31.08.2019
   31.08.2019

   Nasza wdzięczność jest nie do opisania sami nie dali byśmy rady dziękujemy :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.08.2019
  31.08.2019

  To ja dziękuję.

 • Agnieszka Gąska - awatar

  Agnieszka Gąska

  29.08.2019
  29.08.2019

  Modlimy się o ciebie słoneczko. Wyzdrowiejesz.

21 045 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 280 osób
Emilia Rawa - awatar

Emilia Rawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 280

Szymon - awatar
Szymon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek Puchała - awatar
Maciek Puchała
10
Katarzyna Leszczyńska kartka - awatar
Katarzyna Leszczyńska kartka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Natalia - awatar
Natalia
100
Malg - awatar
Malg
250
Elwisiak - awatar
Elwisiak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij