Zbiórka Marzenie Augusto - zdjęcie główne

Marzenie Augusto

1 861 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Magdalena PL - awatar

Magdalena PL

Organizator zbiórki

Jeśli masz zbędne 20 zł, dobre serce, albo zwyczajnie chcesz zrobić coś dobrego dla innych - dołącz do nas, Augusto potrzebuje Twojego wsparcia.

Nasz portugalski przyjaciel Augusto przez 20 lat opiekował się przyjacielem chorym na dystrofię mięśni. Mieszkali razem, wspierali się finansowo i psychicznie. 2 dni temu Miguel zmarł we śnie, nie zostawiając po sobie testamentu. Obecna sytuacja finansowa Augusto znacznie się pogorszyła. Koszty utrzymania mieszkania, życia i swojego leczenia teraz musi ponosić sam.

Ponad 2 lata temu okazało się ze ma raka szpiku kostnego - szpiczaka, niestety nieuleczalnego. Po radio, chemioterapiach i autoprzeszczepach jego stan jest na tyle stabilny, ale do pracy już wrócić nie może :(

Covid nie pomaga a rachunki rosną, co miesiąc pomagamy mu z tej składki zapłacić za to co konieczne. Marzenia nie do spełnienia odeszły w zapomnienie.

Teraz liczy się każda kwota która pomaga w zapewnieniu sobie i psiakom tego co najważniejsze. 

Augusto dziękuje nam za inicatywę i wszystkim za okazana pomoc/ wsparcie :)

You can help us and him. THANKS :)

Ania i Magda


Aktualizacje


 • Magdalena PL - awatar

  Magdalena PL

  02.01.2022
  02.01.2022

  Z miłym zaskoczeniem widzę, ze mimo wydatków na te święta ktoś jeszcze nas wspiera. Cudownie wiedzieć, że nadal mamy otwarte serca i portfele, nawet jeśli nie zmienia to wiele. Augusto ma się w miarę dobrze, choć czas niestety działa na jego niekorzyść. Z przyjemnością mu podarujemy noworoczną wpłatę, bo pewnie jak każdy po świętach ma dziurę w budżecie. Dziękujemy i życzymy zdrowia, szczęścia i samych dobrych momentów w nadchodzącym roku.

  Zdjęcie aktualizacji 85 118

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.07.2021
  23.07.2021

  Boa sorte para Augusto.

1 861 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Magdalena PL - awatar

Magdalena PL

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anna Żak - awatar
Anna Żak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Buba - awatar
Buba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Motyl - awatar
Motyl
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Buba - awatar
Buba
50
Aleksandra Dias Dos Santos - awatar
Aleksandra Dias Dos Santos
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij