Zbiórka Matylda, Kasia i Bajka - zdjęcie główne

Matylda, Kasia i Bajka

690 zł  z 690 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Gdański dom tymczasowy zbiera na spłatę zabiegów dla Matyldy, Kasi i Bajki.

Szczury przebywają w Domu Tymczasowym u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.com/DTuAruru).

Matylda, Kasia i Bajka zostały przekazane do domu tymczasowego przez złą sytuację życiową oraz materialną poprzedniej właścicielki. Niestety, nie posiadała ona pieniędzy na zabiegi Matyldy, którą dopadły nowotwory w bardzo dużej ilości. Udało się jej uzbierać odpowiednią kwotę na ostatni zabieg Matyldy, gdzie zostały wycięte olbrzymie guzy, które stanowiły wręcz połowę szczura! Na szczęście Kasia i Bajka nie zostały zaatakowane przez żadne choroby.

Tak wyglądała Matylda przed zabiegiem przedostatnim zabiegiem, który był finansowany przez poprzednią właścicielkę. Operacja się udała, szczurka pokazała, że ma ogromną chęć życia. Niestety, jakiś czas po tym zabiegu guzy zaczęły się odnawiać.

Matylda trafiła w ręce domu tymczasowego u Aruru dla Gryzoni, a zaraz po tym pojechałyśmy na kontrolę do dr Judyty w przychodni Morskiej, gdzie Matylda była leczona przez poprzednią właścicielkę. Umówione byłyśmy na wycięcie nowych guzów, które pojawiły się pod pachą oraz na plecach szczurki, niestety podczas oględzin okazało się, że Matylda wyhodowała sobie guz wielkości piłeczki ping-pong-owej na macicy. Razem z weterynarzem postanowiliśmy zająć się najpierw tą zmianą.

Opis zabiegu możecie przeczytać wyżej. 

Niestety, Matylda w nocy z soboty na niedzielę (26/27 maja 2018) odeszła od nas. Została przewieziona na sekcję do Animal.Med w Gdańsku. Czekamy na wyniki.

Malutka na prawdę dużo wycierpiała przez te okropne zmiany, które pojawiły się w niej. Miał siłę życia, była aktywna (jak na dwuletnią szczurkę), lubiła kontakt z człowiekiem i innymi szczurami. Każdy zabieg, który do tej pory był przeprowadzany był dla niej jak "pikuś", nie przejmowała się nimi, nie przejmował się bólem, wyglądała na prawdę dobrze. Nie wiemy na ten moment co mogło być przyczyną tak nagłej śmierci, jednak podejrzewamy serduszko lub ropień wewnętrzny, który pękł.

Bajka i Kasia zostały wykastrowane, aby ograniczyć im w przyszłości cierpienia, jakie spotkało Matyldę (guz na trzonie macicy).


------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur za te zabiegi!

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 690 zł. 

Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się spłacić je.

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

690 zł  z 690 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Karolina  i Adam - awatar
Karolina i Adam
288
Pauline Gabriel - awatar
Pauline Gabriel
2
Karolina Bożena Zwierzyńska - awatar
Karolina Bożena Zwierzyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Krause - awatar
Ania Krause
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monic Pusz - awatar
Monic Pusz
20
Ania Krause - awatar
Ania Krause
10
Martyna Stachurska - awatar
Martyna Stachurska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij