Zbiórka Matylda, Kasia i Bajka - zdjęcie główne

Matylda, Kasia i Bajka

690 zł  z 690 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Gdański dom tymczasowy zbiera na spłatę zabiegów dla Matyldy, Kasi i Bajki.

Szczury przebywają w Domu Tymczasowym u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.com/DTuAruru).

Matylda, Kasia i Bajka zostały przekazane do domu tymczasowego przez złą sytuację życiową oraz materialną poprzedniej właścicielki. Niestety, nie posiadała ona pieniędzy na zabiegi Matyldy, którą dopadły nowotwory w bardzo dużej ilości. Udało się jej uzbierać odpowiednią kwotę na ostatni zabieg Matyldy, gdzie zostały wycięte olbrzymie guzy, które stanowiły wręcz połowę szczura! Na szczęście Kasia i Bajka nie zostały zaatakowane przez żadne choroby.

Tak wyglądała Matylda przed zabiegiem przedostatnim zabiegiem, który był finansowany przez poprzednią właścicielkę. Operacja się udała, szczurka pokazała, że ma ogromną chęć życia. Niestety, jakiś czas po tym zabiegu guzy zaczęły się odnawiać.

Matylda trafiła w ręce domu tymczasowego u Aruru dla Gryzoni, a zaraz po tym pojechałyśmy na kontrolę do dr Judyty w przychodni Morskiej, gdzie Matylda była leczona przez poprzednią właścicielkę. Umówione byłyśmy na wycięcie nowych guzów, które pojawiły się pod pachą oraz na plecach szczurki, niestety podczas oględzin okazało się, że Matylda wyhodowała sobie guz wielkości piłeczki ping-pong-owej na macicy. Razem z weterynarzem postanowiliśmy zająć się najpierw tą zmianą.

Opis zabiegu możecie przeczytać wyżej. 

Niestety, Matylda w nocy z soboty na niedzielę (26/27 maja 2018) odeszła od nas. Została przewieziona na sekcję do Animal.Med w Gdańsku. Czekamy na wyniki.

Malutka na prawdę dużo wycierpiała przez te okropne zmiany, które pojawiły się w niej. Miał siłę życia, była aktywna (jak na dwuletnią szczurkę), lubiła kontakt z człowiekiem i innymi szczurami. Każdy zabieg, który do tej pory był przeprowadzany był dla niej jak "pikuś", nie przejmowała się nimi, nie przejmował się bólem, wyglądała na prawdę dobrze. Nie wiemy na ten moment co mogło być przyczyną tak nagłej śmierci, jednak podejrzewamy serduszko lub ropień wewnętrzny, który pękł.

Bajka i Kasia zostały wykastrowane, aby ograniczyć im w przyszłości cierpienia, jakie spotkało Matyldę (guz na trzonie macicy).


------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur za te zabiegi!

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 690 zł. 

Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się spłacić je.

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

690 zł  z 690 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Karolina  i Adam - awatar
Karolina i Adam
288
Pauline Gabriel - awatar
Pauline Gabriel
2
Karolina Bożena Zwierzyńska - awatar
Karolina Bożena Zwierzyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Krause - awatar
Ania Krause
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monic Pusz - awatar
Monic Pusz
20
Ania Krause - awatar
Ania Krause
10
Martyna Stachurska - awatar
Martyna Stachurska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij