Zbiórka Pomóżmy Amorowi nie cierpieć - zdjęcie główne

Pomóżmy Amorowi nie cierpieć

2 310 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Katarzyna Krasuska - awatar

Katarzyna Krasuska

Organizator zbiórki


Amor to cudowny staruszek okropnie doświadczony przez życie. Poznałam go prawie trzy lata temu w schronisku, w którym pracowałam. Szybko się zaprzyjaźniliśmy, Amor kocha ludzi. Przez rok udało mi się znaleźć dom dla większości staruszków przebywających w schronie, jednak Amorka nikt nie chciał - stary, czarny, nie za ładny, trochę kulawy...

Kiedy odchodziłam ze schroniska zabrałam ze sobą staruszka. Nie wahałam się ani chwili i przyjęłam go na dom tymczasowy!

Wiedziałam, że była to ostatnia deska ratunku dla tego psa, bo stan jego zdrowia zaczął lawinowo się pogarszać. Amor bardzo wychudł, był strasznie zaniedbany, tylne łapy zaczęły odmawiać posłuszeństwa. Oto w jakim stanie zabierałam go do domu. 

Amcio szybko się u mnie zadomowił, humoru mu nie brakowało, zaprzyjaźnił się z innymi psiakami. 

Niestety u takiego staruszka zdrowie już nie to - Amorek nie chce przybrać na wadze, stawy bardzo mu dokuczają, przeszedł amputację paluszka, w którym był dawny uraz. W pewnym momencie pogorszył się stan trzustki. Ostre zapalenie zwaliło Amora z nóg. Był o krok od śmierci...

Największe zagrożenie udało nam się pokonać, jednak zapalenie w każdej chwili może wrócić. Amor musi jeść specjalną karmę i przyjmować leki m.in.enzymy trzustkowe - bardzo drogi lek Lypex. 

Nasz dług w lecznicy sięga ponad 1700zl. Poniżej przedstawiam fakturę szczegółową za leki i jedzenie dla Amorka. 

Miałam nadzieję, że najgorsze już za nami, jednak niedawno Amor dostał zapalenia ucha środkowego. Przestał chodzić, wywracał się, miał oczopląs, nie chciał jeść, wymiotował, schudł... Znów lecznicę, kroplówki, badania. I chociaż dzięki niezastąpionym lekarzom jego stan znacznie się poprawił to ja myślę o fakturze, która niedługo przyjdzie... 

 Bardzo proszęPaństwa o pomoc. To tylko dzięki Waszemu sercu mogę go uratować! Mogę ulżyć mu w cierpieniu. Sprawić, by przeżył spokojną, pełną miłości starość. Każda wpłata to dla Amorka nadzieja. Nadzieja na życie bez bólu. Nadzieja na miłość, którą może otrzymać na stare już lata...

Poniżej link do wydarzenia Amorka, gdzie znajdziecie aktualne informacje:

https://www.facebook.com/events/2264628987115391/?ti=cl

Aktualizacje


 • Katarzyna Krasuska - awatar

  Katarzyna Krasuska

  16.05.20
  16.05.20

  Z przykrością zawiadamiam, że w ostatni poniedziałek Amorek odszedł od nas. Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie. W ciągu najbliższych kilku dni zbiórka zostanie zamknięta.

Komentarze


 • Malgorzata Zdunczyk - awatar

  Malgorzata Zdunczyk

  15.09.19
  15.09.19

  Piesku,musisz zyc jak najdluzej.💕

 • Jola - awatar

  Jola

  13.09.19
  13.09.19

  Dużo zdrówka dla Amorka!

2 310 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Katarzyna Krasuska - awatar

Katarzyna Krasuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Killer Queen - awatar
Killer Queen
25
Iwona - awatar
Iwona
100
Kasia Gniazdowska - awatar
Kasia Gniazdowska
50
uwuzdrowiapiesku - awatar
uwuzdrowiapiesku
5
Anna Siemińska-Holik - awatar
Anna Siemińska-Holik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sławek - awatar
Sławek
5
Kasandra Łaniecka - awatar
Kasandra Łaniecka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij