FUNDACJA MISJA KOTY I INNE ISTOTY
Przedostatniej nocy Kai miał problemy z oddaniem moczu. Po podaniu leków zaleconych przez lekarza, udało mu się załatwić swoje potrzeby, jednak konieczne będzie badanie moczu, by określić przyczynę dolegliwości.
Bardzo dziękujemy za zebranie całej kwoty! :D
Na ten moment Kai to okaz zdrowia :)
Gdy lekarz ogolił łapkę Kaia w celu pobrania krwi, na skórze zobaczyłyśmy liczne blizny. Samo wkłucie się w żyłę było trudne przez zgrubiałą skórę. Jaka jest jego przeszłość, że kocurek tak wygląda?
Nasz podopieczny Kai zanim do nas trafił, był przez wiele lat bezdomny i dotkliwie atakowany przez inne koty. Niektóre z walk kończyły się pobytami w szpitaliku, gdzie długo goiły się rany, po których dziś pozostały tylko blizny.
Gdy przyjęłyśmy Kaia pod naszą opiekę, praktycznie od razu, po konsultacji z lekarzem, umówiłyśmy go na ekstrakcję zębów. Jego zęby były w okropnym stanie, a silny ból, towarzyszący mu z tego powodu, uniemożliwiał normalne jedzenie czy czyszczenie futerka.
Od tego zabiegu Kai odżył. Otworzył się na człowieka, na inne koty. W domu tymczasowym odnalazł się świetnie. Przychodzi, by się popieścić, bawi się sam i z pozostałymi kotami.
Naszą uwagę przykuło to, że Kai nadmiernie liże swoje łapy, zwłaszcza w stawach. Zrobiłyśmy mu rozszerzone badania krwi.
Lekarz weterynarii podał Kaiowi pierwszą dawkę leku Solensia, który działa przeciwbólowo przy problemach ze stawami. Możliwe, że ból jest powodem nadmiernego wylizywania się Kaia.
Rozszerzone badania krwi oraz lek Solensia to duże koszty, zwłaszcza, jeśli okaże się, że Kai potrzebuje tego leku co miesiąc.
_________________________
Aktualizacja 10.09.2023
Przedostatniej nocy Kai miał problemy z oddaniem moczu. Po podaniu leków zaleconych przez lekarza, udało mu się załatwić swoje potrzeby, jednak konieczne będzie badanie moczu, by określić przyczynę dolegliwości.
________________________
Prosimy o wsparcie naszego fundacyjnego kocurka po przejściach. Na razie, dopóki nie znalazł stałego domu, chociaż tyle jesteśmy w stanie zrobić, by choć trochę zrekompensować mu jego przeszłość.
Dziękujemy!
Przedostatniej nocy Kai miał problemy z oddaniem moczu. Po podaniu leków zaleconych przez lekarza, udało mu się załatwić swoje potrzeby, jednak konieczne będzie badanie moczu, by określić przyczynę dolegliwości.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!