Zbiórka Zbiórka na leczenie karmę w MDT - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie karmę w MDT

1 565 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki


Mam na imię Sylwia. Pomagam kotom od wielu lat. Łapię je, kastruję, leczę i ogłaszam do adopcji. W tym momencie w moim domu znajduje się około 25 kotów, w tym koty hifkowe oraz pies, ponieważ dom w którym mieszkał został spalony. Nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego, a więc z własnej kieszeni pokrywam koszty jedzenia, żwirku, odrobaczeń i leczenia wszelkich infekcji... które przy takiej ilości zwierząt są ogromne. Niestety nazbierało się wiele faktur oraz paragonów, które muszę opłacić lub oddać pieniądze.

Czy pomożesz mi pomagać?

A może chciałbyś/chciałabyś zamówić karmę dla mojego domu tymczasowego?

Koszty utrzymania ilości zwierząt, które przygarniam z ulicy a następnie przygotowuję i oddaję do adopcji są ogromne. Sama karma i żwirek to miesięcznie wysokie koszty. Do tego dochodzi leczenie wszelkich chorób kotów z ulicy, bo nikt nie przyjmie do siebie kota z problemami zdrowotnymi... Dla tych Państwa , którzy jeszcze mnie nie znają , zapraszam na moją stronę fb : Mazowiecki Dom Tymczasowy .Aktualizacje


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  03.06.2019
  03.06.2019

  Od pięciu dni jestem zmuszona jeździć codziennie do kliniki na płukanie dożylne kota nerkowego #Fąfla ......
  Jest lepiej .

  Zdjęcie aktualizacji 32 307

1 565 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sławek - awatar
Sławek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Felix i Laila - awatar
Felix i Laila
50
Ani Maz - awatar
Ani Maz
50
liuba - awatar
liuba
200
Gośka B - awatar
Gośka B
70
Gośka B - awatar
Gośka B
20
Marta Gajewska - awatar
Marta Gajewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij