Zbiórka Zbiórka na leczenie karmę w MDT - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie karmę w MDT

1 565 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki


Mam na imię Sylwia. Pomagam kotom od wielu lat. Łapię je, kastruję, leczę i ogłaszam do adopcji. W tym momencie w moim domu znajduje się około 25 kotów, w tym koty hifkowe oraz pies, ponieważ dom w którym mieszkał został spalony. Nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego, a więc z własnej kieszeni pokrywam koszty jedzenia, żwirku, odrobaczeń i leczenia wszelkich infekcji... które przy takiej ilości zwierząt są ogromne. Niestety nazbierało się wiele faktur oraz paragonów, które muszę opłacić lub oddać pieniądze.

Czy pomożesz mi pomagać?

A może chciałbyś/chciałabyś zamówić karmę dla mojego domu tymczasowego?

Koszty utrzymania ilości zwierząt, które przygarniam z ulicy a następnie przygotowuję i oddaję do adopcji są ogromne. Sama karma i żwirek to miesięcznie wysokie koszty. Do tego dochodzi leczenie wszelkich chorób kotów z ulicy, bo nikt nie przyjmie do siebie kota z problemami zdrowotnymi... Dla tych Państwa , którzy jeszcze mnie nie znają , zapraszam na moją stronę fb : Mazowiecki Dom Tymczasowy .Aktualizacje


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  03.06.19
  03.06.19

  Od pięciu dni jestem zmuszona jeździć codziennie do kliniki na płukanie dożylne kota nerkowego #Fąfla ...... Jest lepiej .

  Zdjęcie aktualizacji 32 307

1 565 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sławek - awatar
Sławek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Felix i Laila - awatar
Felix i Laila
50
Ani Maz - awatar
Ani Maz
50
liuba - awatar
liuba
200
Gośka B - awatar
Gośka B
70
Gośka B - awatar
Gośka B
20
Marta Gajewska - awatar
Marta Gajewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij