Zbiórka Pomóż wysterizować Megii - zdjęcie główne

Pomóż wysterizować Megii

494 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Paulina Tchorek - awatar

Paulina Tchorek

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż wysterizować Megii

Dlaczego potrzebujemy pomocy?

Megii to pieszczoch bardzo potrzebujący kochającego ją człowieka. Niestety los chciał, że trafiła do kogoś kto w ogóle się nią nie zajmuje. Żyje tylko dzięki pomocy ludzi o dobrych sercach, którzy dokarmiają ją przez płot. Razem z drugą suczką, która mieszka na tym samym podwórku znalazły drogę ucieczki. Mimo wielu naszych starań (połatałyśmy właścicielowi siatkę, zabezpieczyłyśmy ją najlepiej jak umiałyśmy) sunie nadal przeskakują, co kończy się oczywiście kolejnymi ciążami. Z wcześniejszego miotu udało nam się uratować tylko 3 szczeniaki, ponieważ nie odrobaczone i nie zaszczepione umierały na naszych oczach. Ostatni miot liczył sobie 10 szczeniaków. Bardzo trudno jest znaleźć dom dla takiej gromadki. Tak jak tej dwójce widocznej na zdjęciu - maluchy nadal szukają dobrych domków. Na sterylizacje jednej suni i jej pobyt w lecznicy po zabiegu udało nam się zebrać pieniążki wśród znajomych ale nasze możliwości się już wyczerpały. Teraz proszę was o pomoc aby wysterylizować drugą sunię Megii aby nie było więcej szczeniaków. Będę bardzo wam wdzięczna. Wasze wpłaty będą przekazywane bezpośrednio na konto Fundacji Protektor mieszczącej się w Wołominie która użyczyła mi swoje konto na tą zbiórkę.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż wysterizować MegiiZdjęcie opisu zbiórki Pomóż wysterizować Megii

Aktualizacje


 • Paulina Tchorek - awatar

  Megii już po zabiegu

  20.08.2016
  20.08.2016

  Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasowe wpłaty. Na zdjęciu Megii dzień po zabiegu na spacerze :)

  Zdjęcie aktualizacji 1 232

494 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Paulina Tchorek - awatar

Paulina Tchorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anita - awatar
Anita
10
Elzbieta - awatar
Elzbieta
200
Izabela - awatar
Izabela
100
Joanna - awatar
Joanna
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Paulina - awatar
Paulina
14
Krystyna - awatar
Krystyna
10
Anna - awatar
Anna
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Paulina - awatar
Paulina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij