Zbiórka Na ratunek malutkiej Sisi! - zdjęcie główne

Na ratunek malutkiej Sisi!

370 zł  z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Edit: Kochani! Dzięki Waszemu wsparciu udało się opłacić fakturę za opiekę weterynaryjną i przygotowanie do adopcji Sisi oraz zakupić troszkę karmy. To dzięki Wam Sisi jest już bezpieczna, zdrowa, najedzona i kochana! DZIĘKUJĘ W IMIENIU SISI! BEZ WASZEJ POMOCY URATOWANIE JEJ NIE BYŁOBY MOŻLIWE!!! DZIĘKUJEMY!!!

Nazywam się Ewa Adamek i pomagam bezdomnym zwierzakom na miarę swoich możliwości i sił, jako osoba prywatna. Nie stoi za mną żadna organizacja. Dziś zwracam się o pomoc dla 4 - miesięcznej koteczki porzuconej na jednym z parkingów w Radomsku. Kotka nie jest dzikim kotem wolnobytującym, a oswojonym maleństwem, które płacząc wołało o pomoc wchodząc pod samochody i żałosnym miaukiem prosząc człowieka o pomoc. Była bardzo brudna, cała w jakimś zielsku, spragniona i wyczerpana. W pierwszym momencie miałam zadzwonić po schronisko, ale jak zasnęła na przednim fotelu w samochodzie wyczerpana, nie miałam sumienia :( Zaczęłam gorączkowo szukać pomocy, obdzwaniać zaprzyjaźnione osoby - niestety, wszędzie pełno :( Wszędzie mnóstwo małych kociąt, ponieważ prościej w Polsce się wyrzuca, niż sterylizuje :( Po całym dniu poszukiwań pojawiła się możliwość umieszczenia malutkiej w dt, skąd będzie szukać kochającego domu stałego. Sisi, bo takie maleństwo otrzymało imię, musi być jednak gruntownie przebadana. Musi mieć zrobione testy oraz zaszczepienia przeciwko chorobom zakaźnym i wściekliźnie, czip oraz potrzebuje również kontenerka na dość długą drogę. 

Bardzo proszę o wsparcie grosikiem tej zbiórki. Za każdy wpłacony grosik ślicznie dziękuję!!!

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  05.08.2019
  05.08.2019

  Sisi już bezpieczna! Dziękujemy Wam kochani za pomoc i wsparcie!!!

  Zdjęcie aktualizacji 35 269

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  05.08.2019
  05.08.2019

  Ciesz sie zyciem malutka 💓💓

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   05.08.2019
   05.08.2019

   Bardzo dziękujemy za pomoc!!! Sisi jest już bezpieczna i zdrowa. Miała szczęście, że zauważyłam ją pod samochodem i miała ogromne szczęście, że spotkała Cudownych Ludzi, którzy wsparli jej przygotowanie do adopcji, karmę i transport do domu. Dziękujemy!!!

 • Anna waszak - awatar

  Anna waszak

  19.07.2019
  19.07.2019

  Powodzenia Ślicznotko 💞

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   21.07.2019
   21.07.2019

   Bardzo dziękujemy za pomoc, Pani Aniu!

370 zł  z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Iwona - awatar
Iwona
25
Iwona - awatar
Iwona
25
Barbara Burkowska - awatar
Barbara Burkowska
10
Iwona - awatar
Iwona
30
Ludmiła Korzeń - awatar
Ludmiła Korzeń
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Eban - awatar
Eban
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Andrysiak - awatar
Małgorzata Andrysiak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij