Zbiórka Na ratunek malutkiej Sisi! - zdjęcie główne

Na ratunek malutkiej Sisi!

370 zł z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Edit: Kochani! Dzięki Waszemu wsparciu udało się opłacić fakturę za opiekę weterynaryjną i przygotowanie do adopcji Sisi oraz zakupić troszkę karmy. To dzięki Wam Sisi jest już bezpieczna, zdrowa, najedzona i kochana! DZIĘKUJĘ W IMIENIU SISI! BEZ WASZEJ POMOCY URATOWANIE JEJ NIE BYŁOBY MOŻLIWE!!! DZIĘKUJEMY!!!

Nazywam się Ewa Adamek i pomagam bezdomnym zwierzakom na miarę swoich możliwości i sił, jako osoba prywatna. Nie stoi za mną żadna organizacja. Dziś zwracam się o pomoc dla 4 - miesięcznej koteczki porzuconej na jednym z parkingów w Radomsku. Kotka nie jest dzikim kotem wolnobytującym, a oswojonym maleństwem, które płacząc wołało o pomoc wchodząc pod samochody i żałosnym miaukiem prosząc człowieka o pomoc. Była bardzo brudna, cała w jakimś zielsku, spragniona i wyczerpana. W pierwszym momencie miałam zadzwonić po schronisko, ale jak zasnęła na przednim fotelu w samochodzie wyczerpana, nie miałam sumienia :( Zaczęłam gorączkowo szukać pomocy, obdzwaniać zaprzyjaźnione osoby - niestety, wszędzie pełno :( Wszędzie mnóstwo małych kociąt, ponieważ prościej w Polsce się wyrzuca, niż sterylizuje :( Po całym dniu poszukiwań pojawiła się możliwość umieszczenia malutkiej w dt, skąd będzie szukać kochającego domu stałego. Sisi, bo takie maleństwo otrzymało imię, musi być jednak gruntownie przebadana. Musi mieć zrobione testy oraz zaszczepienia przeciwko chorobom zakaźnym i wściekliźnie, czip oraz potrzebuje również kontenerka na dość długą drogę. 

Bardzo proszę o wsparcie grosikiem tej zbiórki. Za każdy wpłacony grosik ślicznie dziękuję!!!

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  05.08.19
  05.08.19

  Sisi już bezpieczna! Dziękujemy Wam kochani za pomoc i wsparcie!!!

  Zdjęcie aktualizacji 35 269

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  05.08.19
  05.08.19

  Ciesz sie zyciem malutka 💓💓

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   05.08.19
   05.08.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc!!! Sisi jest już bezpieczna i zdrowa. Miała szczęście, że zauważyłam ją pod samochodem i miała ogromne szczęście, że spotkała Cudownych Ludzi, którzy wsparli jej przygotowanie do adopcji, karmę i transport do domu. Dziękujemy!!!

 • Anna waszak - awatar

  Anna waszak

  19.07.19
  19.07.19

  Powodzenia Ślicznotko 💞

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   21.07.19
   21.07.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc, Pani Aniu!

370 zł z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Iwona - awatar
Iwona
25
Iwona - awatar
Iwona
25
Barbara Burkowska - awatar
Barbara Burkowska
10
Iwona - awatar
Iwona
30
Ludmiła Korzeń - awatar
Ludmiła Korzeń
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Eban - awatar
Eban
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Andrysiak - awatar
Małgorzata Andrysiak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij