Zbiórka Na Łapki Merlina - zdjęcie główne

Na Łapki Merlina

1 198 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Karina Chruszcz - awatar

Karina Chruszcz

Organizator zbiórki

Merlin dochodzi do siebie po operacji. Wszystko przebiegło bez problemów.  Dziękujemy wszystkim za dobre serce i pomoc materialną.

Pozdrowienia od Merlina ☺


MERLINKIEM zajmą sie dziś lekarze z Kliniki Weterynaryjnej w Gliwicach!!!!

TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!

Już po wstępnych badaniach. Na zdjeciu RTG widać złamaną prawą łapke powyżej stawu. Merlin przejdzie dzis operację zespolenia kości. 

Witam wszystkich, którzy zainteresowali się losem pieska Merlina.

Nazywam się Karina i jestem wolontariuszką w  Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Po raz kolejny proszę Państwa o pomoc w tym miejscu, bo wiem że krzywdy wyrządzone przez człowieka powinny być naprawiane właśnie przez niego.

Merlin, bo takie imię nadano mu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie to ok. 8 miesięczny szczeniak, który trafił do nas  z poważnie uszkodzonymi prawymi łapkami. Sądząc po jego stanie fizycznym i psychicznym można z cała pewnością  napisać, że przeżył  piekło.  

Nie wiemy w jakich okolicznościach spotkała go ta tragedia, jednak teraz najważniejsze jest, aby szybko zareagować i pomóc Merlinowi stanąć na 4 łapki.

Wg wstępnego badania można jedynie stwierdzić, że w tylnej łapce  jest złamana kość udowa, a w przedniej dodatkowo uszkodzony jest staw barkowy.

Cierpienie z jakim Merlin został przyjęty do schroniska było tak ogromne, że dotknięty za łapkę siusiał z bólu. 

Merlin ma przed sobą całe psie życie.  Chcemy, aby było szczęśliwe i pozbawione jakichkolwiek barier. Dlatego musimy zapewnić mu jak najlepszą opiekę weterynaryjną. Jako że w warunkach schroniskowych nie jesteśmy w stanie przeprowadzić tak skomplikowanych zabiegów, chcemy zwrócić się o pomoc do Kliniki Weterynaryjnej.

I tutaj niestety pojawia się problem związany z kosztami leczenia Merlina.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc w postaci cegiełki, a także za każde udostępnienie naszej zbiórki.

POMÓŻMY MERLINOWI STANĄĆ NA CZTERY ŁAPKI !!!!

Będziemy na bieżąco informować Państwa o stanie Merlina i postępach w jego leczeniu.   


Komentarze


  • Zieloki - awatar

    Zieloki

    07.09.2017
    07.09.2017

    .

1 198 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Karina Chruszcz - awatar

Karina Chruszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Ewa Urbańska - awatar
Ewa Urbańska
20
Marlena - awatar
Marlena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Słynne Lody Naturalne - awatar
Słynne Lody Naturalne
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij