Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

„Pass a Smile” to projekt, który powstał na dziesiątą edycję olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Nasz zespół zauważył, że we współczesnym społeczeństwie brakuje ludzi, którzy uśmiechają się bez powodu. Nikt z nas nie ma czasu aby podzielić się z kimś swoim optymizmem. Postanowiłyśmy więc pomóc ludziom okazywać sobie nawzajem więcej życzliwości, chcemy aby nawet ludzie, którzy się nie znają potrafili uśmiechnąć się do siebie bez powodu. Zdecydowałyśmy, że najprościej dotrzeć do ludzi, którzy są wiecznie zabiegani za pomocą ulotek oraz naklejek z uśmiechem, który będzie przypominał o nieustannej życzliwości. Niestety aby móc wydrukować odpowiednie materiały potrzebujemy budżetu, nie jest to jednak kwota wysoka, a my wierzymy, że wspólnie uda nam się ją uzbierać.
Bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę, która jest jak twój uśmiech przekazywany kolejnym osobom!
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
