Zbiórka Nie pozwól aby przestała mówić - zdjęcie główne

Nie pozwól aby przestała mówić

3 740 zł  z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Daria Hachuła - awatar

Daria Hachuła

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Michasia i mam dwa latka. 

Jestem małą gadułą ale lada dzień może się to zmienić. 

Niestety mam zespół wad genetycznych Goldenhara. To oznacza że mam porażony nerw twarzowy, nie mam połowy żuchwy i ząbków stałych trzonowych oraz brakuje mi stawu skroniowo żuchwowego. 

Moja żuchwa przesuwa się w bok i zaczynam mówić coraz bardziej niewyraźnie,mam coraz większe problemy z otwieraniem buzi czy utrzymaniem śliny.

Oprócz tego nie mam lewego uszka i głęboki niedosłuch jednostronny.  Noszę aparat słuchowy.

Moi rodzice stają na głowie aby utrzymać intensywną rehabilitację logopedyczną i nie doprowadzić do zaniku mowy.

Niestety przez brak uszka mam zdeformowaną lewa stronę czaszki i silną asymetrię ciała. Oprócz rehabilitacji chodzę na basen, który doskonale wpływa na mój kręgosłup. 

Jesteśmy pod opieką chirurga szczękowego, który kieruje nas do Olsztyna. Tam zajmą się moją deformacją i żuchwą ale na dzień dzisiejszy mama i tata dbają o moją rehabilitację aby zatrzymać ten proces pogorszenia mowy. Jednak dojazd do Katowic (25 km) jest kosztowny. NFZ nie refunduje wszystkiego.  Na 41 godzin dokupujemy we własnym zakresie 16 godzin. 

Koszt miesięcznych rehabilitacji to 1715 zł,  rocznie daje nam kwotę 21 000 zł.

Dlatego każda złotówka jest ważna.

JEŻELI 7 OSÓB WPŁACI PO 10 ZŁ TO JEST TO JEDNA GODZINA REHABILITACJI DLA MICHASI. Jesteśmy pod opieką funacji Avalon – Bezpośrednia pomoc niepełnosprawnym.

fundacjihttp://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/liszka_michalina.html

Oraz nasz profil facebookowy https://www.facebook.com/michalinkaliszka/


Oto nasz przykładowy rozkład zajęć miesięcznych.

Poradnia leczenia bólu – elektrostymulacja nerwu twarzowego
15 h/ miesięcznie
Incorpore neurologopeda
4 h/ miesięcznie
Incorpore surdopedagog
4 h/ miesięcznie
Incorpore SI
4 h / miesięcznie
muzykoterapia
1 h / miesięcznie
Basen
8 h / miesięcznie
Zajęcia integracyjne
5 h / miesięcznie

Dziękujemy za każdą złotówkę ! <3


26.03.17r. - Jesteśmy wdzięczni za każda przekazaną złotówkę. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko nasza zbiórka nabierze rozpędu :) Dziękujemy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.2017
  18.04.2017

  Zdrówka życzę skarbie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.2017
  05.04.2017

  dużo uśmiechu i wytrwałości!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2017
  28.03.2017

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.2017
  22.03.2017

  zdrówka i wytrwałości! :)

 • Magdalena Centkowska - awatar

  Magdalena Centkowska

  22.03.2017
  22.03.2017

  Dużo zdrówka dla Michasi,a dla rodziców wiele wytrwałości i siły ☺

3 740 zł  z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Daria Hachuła - awatar

Daria Hachuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radosław Jałocha - awatar
Radosław Jałocha
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
LUCY - awatar
LUCY
20
Malwina Obrębska - awatar
Malwina Obrębska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij